CL 17/18 ÇF M:2 | Real Madrid 1-3 Juventus | MS | 11 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
STSL bile daha temiz bir lig oldu CL ve AL'den. Parası, reytingi ve lobisi olan kayırılıyor. Biraz düzgün ve ortalama hakem yönetimleri olsaydı Real, Liverpool yerine Juve, City yarı finalde olurdu. Hakem hatası olmayan tek maç Roma-Barca'ydı. Onun da sonucu ortada. O maçta da herhalde süpriz beklemedikleri için hakemi fazla kasmamışlardı.
Sahipleri Arap olan Citynin mi parası ve lobisi yok ?

Bence penalti degildi ama Juve de yavsak bir camia oldugu icin uzulecek bir sey yok.Liverpool Roma falan olsaydi yazik olurdu.

Madridlileri kendi forumuna, Jventusluları da kendi forumlarına gitmeye davet ediyorum, sadece Galatasaray'ı sevenler olarak daha iyi oluruz.

Klopp mu aldı olm hakem hatasını sen ne anlatıyon

Klopp kadar delikanlı hoca yoktur dünyada.
hayır.demek istediğim liverpool güçlü gibi hakemler konusunda.2 maçta yapılan hatalaar bakarsak...kloopta müthiş bi hoca.taraftarı da arkasına alıp kendi shalarıdna galibiyet,deplasmanda da minunum berarberlikle ayrılırlar bence.
Liverpool güçlü değil City güçsüz.

Buradaki mevzu hakem hatalarının futbolun anasını bellemesi. Haklıya hakkını vermemek ve zevk için izlenen futbolun çakma taraftarlarca mundar edilmesi.

Şurada Juve eleyemedi diye sevinen varsa o da gerizekalıdır. En büyük şikeci onlar zaten.

Liverpool düdükleyecek bu Reali eşleşirlerse,umarım Liverpoolu çekerler Kloop hızlı hücum ve önde presle bi aklını alsın Zidane'nın

Galatasaray taraftarı olupta real madridi destekleyen harbiden psikolojik sorunludur. Defalarca bizim maçlarda da hakkımız yendi hala nasibinizi almamışınız. Her sene alenen şike yapıyorlar.

Cristiano Ronaldo: "Ben anlamıyorum penaltı itirazına. Neden Juventus bu kadar itiraz ediyor? Lucas topu aldı ve arkadan müdahale vardı. Çok sakindim, sadece penaltıyı düşündüm ve vuruşumu yaptım."

Adam resmen gicikligina 90a caktim diyor. Herifler üzerine yürüdü (hele Madzu+Khedira)

2002'de, 2013'te bize yapılanları da unutmadık. Deplasmanda verilmeyen penaltılarımız, ofsayttan yediğimiz goller. Bu organizasyon daima belli takımları kayırmıştır. Ondan sebep zaten VAR uygulanmayacak diye yırtınıyorlar. Biz de tek eksiğimiz o kupa diye kendimizi avutuyoruz. Bu düzende 100 yıl uğraşsak da alınamaz bu kupa.

[QUOTE="Fatih Işık, post: 9893986, member: 20794" ha real kollanıyor mu ? kollanıyor tabi. elbette ki kollanacak kralların elbette yeri özeldir
Bu ne?[/QUOTE]
renktaş benden alıntı yapmışsın ama sanırım mesajda hata olmuş. doğruyu dedim şaşıracak bir şey yok . bugün real kollanmadı ama kollandığı çok zaman olmuştur gs'den sonra realliyim ben . katalan arkadaşlar takımlarına ilişkin doğruyu söylemezler orası ayrı konu

Evet.

211030.jpg

914ce12666094166b91d070827cc3987.jpg

blobid3875ebe2c-c3a5-4bcc-81ac-8c2532732cae.jpg

blobid01f4974a7-02e3-4273-9f48-37e56b895ce5.jpg

565d827467b0a912ec0dcf3d

Penaltı değil pozisyon. Müdahele temiz ve topa. Arkadan biraz yüklenme var ama penaltıyı gerektirecek kadar değil, en nihayetinde futbol bu olur o kadar

Üst Alt