Club Brugge, Maxim De Cuyper İçin Galatasaray'dan 10 Milyon Euro Talep Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Club Brugge, Maxim De Cuyper İçin Galatasaray'dan 10 Milyon Euro Talep Etti

1671364868052.png

Galatasaray, Club Brugge'un 21 yaşındaki sol beki Maxim De Cuyper'i istedi. Belçika ekibi Galatasaray'dan 10 milyon Euro talep etti.

De Cuyper bu sezon 17 maçta 3 gol ve 6 asist yaptı.

(Sabah / Mehmet Özcan)

PVA yerine gelsin başlasın. Seferovic yerine de Aguero tipi bir forvet alırsak bu takım şampiyon olur.
Sene sonunda da;
Gomis, Mata, Muslera gönderilip;
Pena, Pre Haaland, Pre Talisca, Kristiansen/Omar Campos, Rashica (bonservisle), Pre Keita/Ribery, Yeni Marcao ve Icardi yerine Dembele transferleri ile CL takımı oluruz.

De Cuyper, bu yaz için planın Club Brugge'de hazırlıklara başlamak ve işlerin nasıl gittiğini görmek olduğunu söylüyor. "İşte mesele bu, evet. Aynı zamanda en mantıklı seçim çünkü iki yıllık daha sözleşmem var. Kendimi bir adım atmaya hazır hissediyorum.”

De Cuyper, oynadığı süreyi önem veriyor ve başlangıç noktasından emin değilse bu sorun olabilir. "Eğer herhangi bir yerde bir sonraki adımı atarsam ve fazla oynamazsam, hayal kırıklığına uğrarım. Futbol oynarken en iyi performansımı sergiliyorum.

22 yaşındaki solbek'in de olası bir transfere, hatta yurt dışına transferinin söz konusu olabileceğini söyledi.

[voetbalkrant.com]

Üst Alt