# Colin Kazım Richards - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Colin Kazım Richards

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Colin Kazım Richards

Kazım Galatasaraylıdır. Kendi söylemişti Fenerbahçe'ye gelmeden önce, ilk ünlü olduğu zamanlar :)

M.Sarp,Baris,M.Topal,H.Balta...vs

yukardaki ilk aklima gelenler,bizde bu adamlar varken hep ite,kaka sampiyon olmusuzdur.Bu saydiklarim ortak özellikleride saygili,efendi oluslaridir.Ama sizde bilirsiniz ki efendilik,özelliklede bizim ligde karin doyurmuyor.Zamaninda Filipescu diye bir adam vardi,rakibe tükürür,caktirmadan dirsekler,tekmeler atardi,taraftarimizin sevgilisi,rakib icinde pisligin trekiydi.Kazim onun kadar cirkef olmasada bizde rijkaard da faktörü ile saglam isler cikarabilir.Bana sorarsaniz türkiyede en iyi sag acik kim diye,acik ara kazim derim,keske alabilsekde alabilsek,ama bizim yönetim böyle konularda cok hassas,alabilir ama almaz,bize böyle bir adam yakism,az diye almaz.Ama ben takimimda bu vakitden sonra az bucuk cirkef,agrasif,hirsli futbolcular görmek istiyorum.Bu ligde baska türlü sampiyonluga oynanmaz cünkü.

Kazım yeteneksiz bir futbolcu, beğenenleri anlamıyorum. Adam geçme özelliği yok, hep hızlı diye lanse edilir ama hızlı değil ortalama bir hızı var, çabuk hiç değil. Sadece biraz güçlü ve şutu iyi.

Beğendiğim bir oyuncu. Pino'ya da Serda Özkan'a da tercih ederim ama gerçekleşme ihtimalini sıfıra yakın görüyorum.

Bence iyi futbolcu, yetenekleri ayrı konu ama Colin Kazım denilince 10 yaşındaki çoçukların aklına bile "Unlimited:party whit LATEX" geliyordur.

Bu herifte santrafor meziyetleri olsa mükemmel bir forvet oyuncusu olurdu.Mesela Anelka'dan daha iyi olabilirdi.Yeteneği de fiziği de çok sağlam.Ama tabi bu kafayla hiçbir b.k olamayacağını hepimiz biliyoruz

Öbür dünyada bile günahların hesabı verildikten sonra sonsuz huzur cennet kapıları açılacakken bu F5 li eziklerden biri kadromuza katılırsa affım dahilinde olmaz her maç söverim.

Allah korusun.Böyle kazma cirkef ezik bir topcuyu takimda kesinlikle görmek istemem.

Pino 2 ay sahalardan uzakmi kalicak :eek:

Çok beğendigim ve herzaman tehlike oluşturabilcek bir oyuncu. GALATASARAY a gelme ihtimali varsa eger mutlaka kapılar açılmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt