# Colin Kazım Richards - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Colin Kazım Richards

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Colin Kazım Richards

Gelirse bir Galatasaraylı olarak çok incilirim,ben Fb forması giyen bir adamın bizim takımda oynamasına karşıyım çünkü.Ama şu bir gerçek ki Serdar Özkan'dan 2 misli daha kaliteli bir oyuncu,ama sorunlu,ve Fenerbahçe'de oynuyor.

Kaliteli bir futbolcu değil.

Karaktersiz.

Olayın Fenerbahçe'de oynaması ile hiç bir alakası yok.Fenerbahçe'den Gökhan Gönül gelsin,Semih Şentürk gelsin,Alex de Souza gelsin..Yani iyi oynayan ve karakterli oyunculara kapımız açık fakat bu herif ikisini de taşımıyor bu vasıfların.

Haber yalan , ama olur da gelirse ne forma alırım bir daha ne maça giderim, taa ki takımdan defolup gidene kadar.

Karakter yoksunu bir adam. Yeryüzünde en nefret ettiğim top5 oyuncu arasındadır.

Yetenekleri de kendine kalsın. Fenerbahce'ye yakısır bir topçu.

Son dakikalarda Kazım fena olmaz sanki...

-------------- Ufuk --------------

Sabri --- Neill --- Hakan --- Insua

------------- Cana --------------

------- Elano ---- Misimovic -----

- Kazım -------------------- Arda

------------ Baros --------------

Karaktersiz, adi adamın teki bu.

enim için Bilica neyse Kazım da odur. Yemişim yeteneklerini. Hakemleri aldatıyor diye Keita'ya laf söyleyenler bu adamı nasıl takımda ister ?

Bu karaktersiz oyuncuyu Galatasaryımızda görmeye dayanamam!

O kadar çok yetenekli bi oyuncu degil üstelik Serdar Özkan neyse bu da onun uzun halidir o kadar!

bu futbolcuyu alırlarsa yönetime büyük tepki olur çünkü kazım ın 5 gömlek üstü olan keita yı disiplinsiz diye yolladılar kazım da keita dan disiplinsizlik konusunda 5 gömlek üstün

Lincoln 'de karaktersizdi ama yeteneğini hoşgörüyorduk. Futbolcu değil ki bu, bildiğin safkan kazma! Gündeme gelmesi takımdan soğuttu beni :eek:

bu futbolcuyu alırlarsa yönetime büyük tepki olur çünkü kazım ın 5 gömlek üstü olan keita yı disiplinsiz diye yolladılar kazım da keita dan disiplinsizlik konusunda 5 gömlek üstün

Keita disiplinsizlikten değil para ihtiyacından yollandı ama bir futbolcu yetenekli olsa karaktesizliği, disiplinsizliği hoş görüşür ama yeteneksizlik hoş görüşmez Emre.

gelecekse kazıma verilecek paranın çoğunu maç başına olarak öderlerse problem kalmaz die tahmin ediyorum..

Beşiktaşta'yken iyi ki Galatasaray'da değil diye saydırdığım Serdar Özkan'dan sonra Kazım'ın adının geçmesi bile saçmalığın babasıdır. Gelirse yönetim başırılarına bir yenisini ekler ve beni şaşırtmaz.!

Abdul Kader Keita ve Giovanni'yi gönder Serdar Özkan'ı al birde bunlar yazılsın çizilsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt