Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: cristiano ronaldo

Büyük ihtimal futbolu bırakana kadar ondan daha iyisi gelmeyecektir. Evet, tipi apaçidir ama bu onun 1 numara olmasına bir engel değildir. ''Ronaldo ve diğerleri'' vardır sadece.

Büyük ihtimal futbolu bırakana kadar ondan daha iyisi gelmeyecektir. Evet, tipi apaçidir ama bu onun 1 numara olmasına bir engel değildir. ''Ronaldo ve diğerleri'' vardır sadece.

Bırakınız bu popülist yaklaşımları. Ayrıca Ronaldo ve diğerleri lafını ilk defa CL finalinde Rıdvan dilmen Messi için demiştir, "Messi ve diğerleri" diye. Taklitçi olmayalım bu kadar. Kendi özgün paylaşımlarımızı yazalım.

Bırakınız bu popülist yaklaşımları. Ayrıca Ronaldo ve diğerleri lafını ilk defa CL finalinde Rıdvan dilmen Messi için demiştir, "Messi ve diğerleri" diye. Taklitçi olmayalım bu kadar. Kendi özgün paylaşımlarımızı yazalım.

ronaldo kendisine dünyanın 1. oyuncusu sizce kim diye soranlara: 1.de 2.de 3.de benim,bana 4.yü sorun diye cevap vermiştir

e tabi yorumu kişiden kişiye değişir,bana göre rıdvanın lafıyla aynı manayı taşıyor..ronaldonun bu sözü söylediği dogru, ve haklısın ukalaca olmuş biraz ama yakışır O'na :D

Üst Alt