Cristiano Ronaldo Resmen Juventus'ta! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo Resmen Juventus'ta!

İtalya ligini izlerim, tabiki seyir zevki açısından bir PL falan değil ama burada gömüldüğü kadar da değil. Çoğunluğun izlemediğini ve önyargılı olduğunu düşünüyorum. Büyük takımların maçlarının seyir zevki gayet yerinde, ama kalkıp PL'de olduğu gibi atıyorum southampton-west ham maçının zevkini italyan muadillerinde alamazsın.

Juve ile ŞL'yi alırsa (hiç zannetmiyorum) kariyerini başka bir boyuta taşır. Juventus'u da hiç sevmem anasını satayım, zaten ambargo koyuyordu artık işin b.ku çıkar iyice.
Şl yi alırsa kariyerini iyice ileri taşırda, mesela Roma ya şampiyonluğu kaptırıp Şl de çeyrek finalde falan elenirse de kendisi için kötü olur baya.

İtalya ligini izlerim, tabiki seyir zevki açısından bir PL falan değil ama burada gömüldüğü kadar da değil. Çoğunluğun izlemediğini ve önyargılı olduğunu düşünüyorum. Büyük takımların maçlarının seyir zevki gayet yerinde, ama kalkıp PL'de olduğu gibi atıyorum southampton-west ham maçının zevkini italyan muadillerinde alamazsın.

Juve ile ŞL'yi alırsa (hiç zannetmiyorum) kariyerini başka bir boyuta taşır. Juventus'u da hiç sevmem anasını satayım, zaten ambargo koyuyordu artık işin b.ku çıkar iyice.
Boşver renktaşım MK ne anlar futboldan.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transfer olmasının hemen ardından Roma'nın resmi hesabı: "Roma'nın kralı ile tarihin en iyi oyuncusu"

DhwiV4sWsAYpQN9.jpg

Vay be Real Madrid 24 yaşındaki Ronaldo'yu 94 milyon euroya alıp, 33 yaşında 100 milyon euroya sattı. Tarihin en iyi transfer başarısı herhalde

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vay be Real Madrid 24 yaşındaki Ronaldo'yu 94 milyon euroya alıp, 33 yaşında 100 milyon euroya sattı. Tarihin en iyi transfer başarısı herhalde

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O zamanki 94m ile bugunku 105m arasinda ciddi fark var. Sadece enflasyon da degil, transfer marketi genel anlamda cok pahalandi, yayin gelirleri, sponsor gelirleri, oduller vs. artinca.

Bu arada Buffon Ronaldo'nun gelecegini bilseydi belese kalirdi.

Ulan ne kadar sevdiğim topçu varsa hepsini yavaş yavaş Juventus topluyor

Matuidi-Douglas Costa-Perrin-Ronaldo

Bir gun D. Costa'yi topcumuz olarak izler miyiz reis ne dersin

Üst Alt