Cristiano Ronaldo Resmen Juventus'ta! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo Resmen Juventus'ta!

Bizede baya sallamış
90ae66751358e64d022544e6bb448c4d.jpg

Envoyé de mon Huawei P20 Pro en utilisant Tapatalk
3 maçta 6 golü var bize.

Allahtan Eray denen kazmanın kalede olduğu Bernabeu deplasmanında sakattı yoksa orada hattrickle yetinmeyip double hattrick yapardı.

Eray o maçta Bale'yi yıldızlaştırmıştı 40 metreden frikik yiyerek.

sent via GSC

Pek sevmiyordun. Şikeci kulübe gitti tamamdır.

Mbappecıyız arkadaş .... FIFA 19 kapağında Real i tercih ederdim ama .... Juventusu koyacaklar şimdi demi:(

Cristiano Ronaldo'nun Real Madrid kariyeri

1f3df.png
? 438 Maç
26bd.png
⚽️ 450 Gol
1f3af.png
? 119 asist

1f3c6.png
? 4x Şampiyonlar Ligi
1f3c6.png
? 3x UEFA Süper Kupası
1f3c6.png
? 2x La Liga
1f3c6.png
? 2x Kral Kupası
1f3c6.png
? 2x İspanya Süper Kupası
1f3c5.png
? 4x Ballon d’Or

istatistiğe gel efsane

Fiat sirketin iscileri grev yapacaklarmis.

10 yildir maaslara zam verilmezken, Fiat'in bu kadar parayi bir transfere sponsor olup harcandigi icin cok kizginlarmis.

nasıl psg gigi ile pr yaptıysa onun daha büyüğünü ronaldo ile gerçekleştirdiler, şu an adamların ŞL kazanma olasılığı oldukça yükseldi tabii.

italya ligini göz önüne alma amacı da vardır muhakkak.

Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis: "Cristiano, Mendes tarafından bize de teklif edildi. CR7 için yapabileceğimiz teklif için hesaplamalar yaptık. Kulübü iflasa kadar götürebilecek kadar bir riske girmiş olurduk. Sonuçta Juventus, Ronaldo için 350M€'luk bir yatırım yaptı."

Cristiano Ronaldo: "Yeni bir meydan okuma için Juventus'u seçtim. Benim yaşımdaki futbolcular genelde Çin'e veya Katar'a gidiyor"

DiPa_JvX4AQhPQp.jpg

Napoli'ye gitmiş olsa harbiden efsane olurmuş. Napoli'nin bu transferi karşılama imkanı yok tabi de, gidip Juve'nin elinden şampiyonluğu da alsa efsane hikaye olurdu. Robin Hood olmak varken Laff-a Lympics olimpiyatlarındaki Gerçek Kötüler'e katıldı.

350 milyon euroluk yatırım demişlerde nasıl 350 oluyor, bonservis 117 maaş 30 değil mi

Herhalde maaş net 30. Bu da 55 milyon euro yıllık demek.

Riskli ne olursa olsun.

Üst Alt