Culio Galatasaray'da - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da

İyi transfer. Kapris yapmaz topunu oynar, kadroya derinlik katar. Bıktık Aydın'dan Serdar Özkan'dan. Yıldız futbolcu alıp çarçur edeceklerine böyle 2-3 futbolcu alsınlar

Culio : Çok güzel bir forma olduğunu söylemek istiyorum. Ancak giydiğim bu formayı saha içindeki performansımla daha da güzelleştirmem gerekiyor.

culio.jpg

Rumenlere sordum nasıldır diye. Kısaca özetlemiş adam çevireyim.

"Ligimizdeki en iyi oyunculardan biri. Tekniği, top tutuşu ve pasları iyi. sağlam kondisyonu var. ayrıca birden çok pozisyonda oynayabiliyor ama sol iç ortasahada daha verimli. Bununla birlikte biraz bencil olabiliyor, çok hızlı değil ve neredeyse tamamen sol ayağıyla oynuyor. ve kendini biraz fazla yere atıyor. Eğer burada yaptığı gibi sıkı çalışmaya devam ederse mutlaka katkısı olacaktır size" demiş.

Görmeden yorum yapmak ve hatta bazılarının yaptığı gibi eleştirmek Galatasaray taraftarına yakışmaz beyler. İsim mi istiyorsunuz. Gidenleri hatırlayın. Ne faydasını gördük ki Elano'nun. Basının taraftarı yönlendirmesine alet olmayın lüten.

[video=youtube;D2N7POlWaEE]https://www.youtube.com/watch?v=D2N7POlWaEE[/video]

Şarkısı da hazır :D

Hagi'yi bir konuda tebrik ediyorum çünkü hep izlediği futbolcuları alıyor! (bundan sonra inşallah beni utandırmaz) romanya ligini yakından takip eden Hagi'den çok iyi bir transfer! eleştiren arkadaşlara soruyorum TS'da oynayan Colman'ı kaç kişi tanıyordu alınırken ama Ersun Hoca çok iyi izlemiş ki gitti,buldu, aldı ;) bu sezon kimse de bu adamın futboluna laf edemez. Şenol Hoca parlattı. Bugün Selçuk'la beraber en iyi orta saha oyuncularından biri. Biz de biraz sabırlı olalım. İyi bir kumaş.

Ayrıca sormak istiyorum Kazım için. Hangimiz gençliğinde haşarılıklar yapmadı? ve teknik direktörümüzde 2. bir şans verdi Hiddink ve Terim'den aldığı geri dönüşlerle. Unutmayın bu hayatta herkes 2. bir şansı hak eder ;) herkesten biraz sabır istiyorum sadece...

Beyler tamam herşey güzel hoş.İsim yabancı da istemiyoruz.Ama sorunu hala yabancılarda aramak da neyin nesi ? Kaç aydır diyoruz yerli topçu diye hala Ayhanın, Mustafanın, Gökhan Zanının yerine yerli oyuncular alındı mı ? 3-4 tane kaliteli yerli gelmeden bu takım kolay kolay toparlanamaz.Buraya yazıyorum.İsterse Ronaldinho gelsin..

Arkadaşlar bu adamı Hagi istemiştir.Adnan'lara bu transfer ile alakalı yüklenmeye gerek yok fakat Kazım transferinin kim istedi o tam bir muamma işte.

En başarısız olduğumuz sezonda Ronaldinho'nun gelmesini beklemiyorduk heralde.

Gayet güzel transfer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt