Culio Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da

Romanyali birine sormuslar bizimkiler... iste cevap...

Hala Romanyada oynamasi inanilmaz...coktan Traore gibi daha iyi bi lig ve takimda oynamasi gereken bi oyuncu... bicok takim icin büyük katki saglayabilecek biri. Sol ayagini iyi kulanir... orta sahanin ofansif bölümünde heryerde oynar... ama sol kanata en iyi oynar... iyi paslar cikarir ve kendide kale önünde cok tehlikelidir... Galatasaraya kesin katki verir cünkü sizin orta sahaniz berbat... Romanyada ziyan ediliyor daha iyi bi lige gitmeli...zaten daha iyi bir ligde oynasa coktan isim yapmisti... 2-3 milyona verir cluj... zaten en mantiklisi hemen satmak cünkü oyuncu gitmek istiyor...

Culio yu sormuslar romanyada cevap bu

Yahu google bile bu adami tanimiyor.Ben Formica yada Misiyi tercih ederdim.Artik yavas yavas transfer politikamiz fiyasko transferlere donuyoruz.Sonumuz hayrola.

Hala Romanyada oynamasi inanilmaz...coktan Traore gibi daha iyi bi lig ve takimda oynamasi gereken bi oyuncu... bicok takim icin büyük katki saglayabilecek biri. Sol ayagini iyi kulanir... orta sahanin ofansif bölümünde heryerde oynar... ama sol kanata en iyi oynar... iyi paslar cikarir ve kendide kale önünde cok tehlikelidir... Galatasaraya kesin katki verir cünkü sizin orta sahaniz berbat... Romanyada ziyan ediliyor daha iyi bi lige gitmeli...zaten daha iyi bir ligde oynasa coktan isim yapmisti... 2-3 milyona verir cluj... zaten en mantiklisi hemen satmak cünkü oyuncu gitmek istiyor...

Bunu söyleyen Cluj'lu bir taraftardır.Bu adamın Hürriyet'ten tek artısı Roma'ya gol atması.Yemin ediyorum Hürriyet'in gelmesini tercih ederdim.

Vay be. Baptistaları, Nistelroyları beğenmeyen taraftara, Culiolara hadi bakalım inşallah bekleyelim belki dedirttiniz ya helal olsun.

Beni halısahadaki maç yaptığım arkadaşlara sorsan , Culio'dan daha meziyetli anlatırlar.

lan arkadaş forvet yok,kaleci yok,ön libero yok,10 numara yok,stoper yok belki takımın bolluk içinde oldugu tek mevkii olan soltaraf:arda,kewell,yerine göre pino adam alınıyor!çıldırmamak elde degil

İliç gibi oyna Fleurquin gibi faydalı ol yeter:)

İsimli oyuncu aldık..Dalga geçtiler..İsimsiz ribery falan aldık hayran kaldılar;)

Düzenli olarak Sampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takim lideri konumundaki bir oyuncuyu bu kadar ucuza birakmasi tuhaf degil mi? Hic ihtiyacimiz olmayan bir bölgeye siradan bir oyuncu aldik, kötü diyemem, tanimiyorum pek kendisini. Ama elimizdeki adamlardan bir fazlasi oldugunu sanmiyorum, kadroyu sisirmekten baska bir ise yaramayacaktir, muhtemelen sezon sonu da yollanir. Alinmasinin tek nedeni fiyati, Elano, Keita, Misimovic gibi adamlardan vazgecip Culio'nun gelisine olumlu bir olaymis gibi bakmak ancak Polyanna'nin yapacagi bir seydir.

Basit hesaplar bunlar. Baktığımızda İnter sadece 4-5 maç oynattığı adamı 7 milyona gönderdi, Atletico taraftarın çok sevdiği ve düzenli olarak oynayan oyuncusunu 900 bine gönderdi, Lyon yedek oyuncusunu 7 milyona gönderdi, Wolfsburg takımın neredeyse herşeyi olan adamı 7 milyona gönderdi. Bunlar sadece ligimize olan transferlerden örnekler. Olaya böyle yaklaşmamak lazım.

Culio'yu aldık diye havalara uçacak değilim ama sıradan bir oyuncu, sene sonu gönderilsin tarzındaki yorumlara karşıyım. Ayrıca Elano ve Misimovic'i yazıp durmayın artık. Başarılı olmalarını çok isterdim ama fazla verimli olamadılar. Misimovic konusunu açmaya gerek yok, o da bir şekilde başarısız oldu.

Açıkçası Culio'ya fazla bel bağlamıyorum.Zaten Kazım transferinden sonra ne Hagi'ye ne Adnan Polat'a ne de Türk Telekom Arena'ya inancım kaldı.Millet 900.000 Euro'ya Simao'ları alır biz milyonlara kimleri alıyoruz.Yazık çok yazık.

Transfermarkt'a göre Cluj'daki toplam istatistikleri (Lig, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi, Romanya Kupası falan hepsi dahil)

130 maçta 9 gol, 22 asist, 26 sarı kart, 1 kırmızı kart, 26 kere oyundan alınmış, 13 kere sonradan girmiş. Oynadığı maç başına aldığı süre de 82,8 dakika.

bir de su taraftan bakmak lazim bu takima lincoln geldi elano geldi jo geldi dos santos geldi keita geldi bunlari isim olarak yildiz diyebilicegimiz oyunculardi.hepsi büyük liglerden geldi basarili olamadi cünkü neden burayi bir basamak ya da basari icin gelmediler hepsi para icin ya da mecburiyetten.culio romanya liginde kendini ispatlamis basariya ac birisi GS bir piyasa yada cikis olarak düsünüyor ve hirsli. ha yildiz futbolcuya karsimiyim hayir ama bir takimda en fazla iki yildiz da fazlasi kaldirmaz ve bu gelecek yildizda genc olmasi lazim o zaman da 15 30 milyon arasi paraya kiyman lazim ha git falcao yu al alabiliyorsan ya da hulk ama alamazsin cünkü adamlar gelmez bize ancak bu saatte belki ronaldinho yada iste besiktas daki gibi almeida simao falan gerce bunlar benim gözümde yildiz degil ama herkez baska düsünür.

Benim için bugun itibariyle galatasaraylılığımı tek taraflı süresiz donduruyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt