Culio sol bek olarak kalmalı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio sol bek olarak kalmalı!

Cevap: Culio sol bek olarak kalmalı!

Rakip takimin sag açigi ben bile olsam Culio'nun kanadini delik desik ederim.

3756.jpg

Sol bek olarak olmasa bile Mustafa Sarpın yerine Culio yedek kulübesinde dursun bizim için yararlı olur.Benchten gelip sol kanat ve orta saha olarak girebilir.

Hakan su an Avrupa'nin sayili sol beklerinden biridir. Culio gibi bir adami ondan iyi yapmaniz beni derinden üzüyor renkdaslarim.

Hakan su an Avrupa'nin sayili sol beklerinden biridir. Culio gibi bir adami ondan iyi yapmaniz beni derinden üzüyor renkdaslarim.

Sayılı sol bek dediğin A. Cole'dir, Marcelo'dur, P. Evra'dır, G. Bale'dir vs.

1-2 gömlek alt isimlere gelsek bile, yani mesela Maxwell, J. Riise, Capdevilla vs. bunlar da Hakan'dan kat ve kat üstün.

Hakan Balta bildiğin vasat oğlu vasat bir sol bektir.

ardayı gördük 3-5-2nin solunda oynarken, kale çizgisinin oralarda takılıyordu, pc oyunu mu bu hızlı savaşçı tekniği iyi ve sol ayaklı olan sol beke geçsin , ofsayt diye bir olay var bilirsiniz ki

culio kalsın da sol bek olarak değil orta saha olarak

Hakan Balta Avrupa 'nın sayılı sağ beklerinden biriyse Barış Özbek de en iyi b2b oyuncusudur. PES>FIFA 'dır.

Bir kere Türkiye'nin en teknik defans oyuncusudur. Stoper oynadigi maçlarda topu oyuna sokusu Avrupa'da teknik diye övülen birçok stopere yakin kalitede. Bu sezon deplasmanda oynadigimiz Ankaragücü maçini 90 dakika tekrar izlerseniz bunu açikça görebilirsiniz. Sol bekte defansif yönünün agir basmasindan dolayi çogu kisi tarafindan kazma olarak gösteriliyor ama size sorarim, Abidal'in Barcelona'da kaç asisti var ?

Keşke o kadar basit olsa her şey. Pozisyon bilgisi çok önemli. Culio o bölgeye alışana kadar (altyapı eğitimi de malum.) en az 1 yıl hatalar zincirlemesi yapar.

Üst Alt