Culio sol bek olarak kalmalı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio sol bek olarak kalmalı!

Cevap: Culio sol bek olarak kalmalı!

Bir kere Türkiye'nin en teknik defans oyuncusudur. Stoper oynadigi maçlarda topu oyuna sokusu Avrupa'da teknik diye övülen birçok stopere yakin kalitede. Bu sezon deplasmanda oynadigimiz Ankaragücü maçini 90 dakika tekrar izlerseniz bunu açikça görebilirsiniz. Sol bekte defansif yönünün agir basmasindan dolayi çogu kisi tarafindan kazma olarak gösteriliyor ama size sorarim, Abidal'in Barcelona'da kaç asisti var ?

16000 tane var

abidalin tek basina yedirdigi kac gol var

hmm bir dusunelim

ya da dusunmeyelim lhan

heralde h baltanin bu sene yedirdigi gol sayisi olan 20den azdir

lol

Kanitlariyla beraber 3'ten fazla yedirdigini gösterisenn ben de bu foruma bir daha ugramam.

Talep olursa belki hesabimi baskasina verebilirim

kac asisti var bilmiyom ama 1 golü var hayatı boyunca, ki bence mükemmel istatistik............................

bence serhat turkelden basla sanirim su an online degil kendisi ama online da olabilir o cok sever hbaltayi

iş yoğunluğu birden arttı o yüzden geç kaldım atila sağol bu kampanyayı yürüttüğün için. ben söylüyorum culio nun defansif özellikleri kötü değil. şimdi bile hakandan iyi oynar sol bekte. sabriden sağ bek yarattıysak culiodan sol beki hayli hayli yaratır bu takım :)

Bence adam gibi bir sol bek transferi yapıp Culio'nun bu sezon ortasahada kalması lazım.

-----transfer-----

---selçuk---culio-

şeklinde ortasahamız olmalı en azından bu sezon ligde bizi fazlasıyla idare eder ama alacagımız ortasaha oyuncusu çok kaliteli olmalı.

Üst Alt