Cyle Larin: "Böyle önemli maçlarda VAR'a neden gidilmediğini anlamıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cyle Larin: "Böyle önemli maçlarda VAR'a neden gidilmediğini anlamıyorum"

yaavsaaak o formadan tutmaya düşülür mü
umut meras
batshuayi
ve kendi

ota boka attılar kenldilerini. alıştınız tabi basit penaltılara. şu ipneye sezonun basındaki kerem in ayakta durmak istemesinden kaynaklı verilmeyen penaltısını izletin. izletin de utansın. hangi maçtı hatırlayamadım şimdi
Batshuayi iyi attı ama tebrik ederim. Herhalde antermanda çalışmış.

Antrenmansız, yorgun argın İzmir'den gelen takıma karşı yenildin.
Kes sesini. Ne oldu hani penaltıyla alırdık maçı bir de, Kerem ne güzel füzeledi, bu mide bulantısı camiayı .d.d

Batshuayi iyi attı ama tebrik ederim. Herhalde antermanda çalışmış.
hakemler ligin anasını belliyor. futbolcu falan değil. özellikle pas atacak yer bulamayınca kendini yere bırakmaya oynuyorlar. hakemlerde basite kaçıp çalıyor düdüğü. bugün 2-0 olana kadar gayet iyi oynatılan maç, akabinde bjk ye orta saha taç çizgisinde çalınan saçma sapan faullerle rakibi ortak etmiştir oyuna. o pozisyonların herhangi biri gol olabilir rakip oyundan tamamen düşebilirdi. oynatın ağzına sıçtımın oyununu nası olsa var diye bir şey var faulse dön bak. kesmeyin oynamak isteyen takımın hızını. daha gollü maçlar daha keyifli mücadeleler görelim. bizde de benzeri şeyi marcao yapıyor. yapmayın kardeşim ayakda durun dik olun biraz ya.

Üst Alt