D Grubu M:1 | Türkiye 0-1 Hırvatistan | M.S | 12 Haziran - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:1 | Türkiye 0-1 Hırvatistan | M.S | 12 Haziran

İlk üç takım mı yoksa en iyi üçüncülerden mi üst tura çıkılıyor

6 gruptan 4 tane üçüncü çıkacak. Yani üçüncülerin içinde en kötü 2 tanesi elenecek diyebiliriz.

3 puanla 3. olmaya çalışmak bence bizim için en gerçekçi hedef. Çıkmaya yeter mi ? Yetebilir bence. Berabere biten maç yok. 4 puanlı bir üçüncü çıkmayabilir. Çıksa bile 6 grupta 1 tane ya da 2 tane olur.

Bu sakatlık numaralarına kızamıyorum,biz 1-0 önde olsak aynısını biz yapardık.Burada topa girmesi gereken kurum FİFA.
Maça gelirsek,resmen kendi ayağımıza sıkıyoruz.Ömer Toprak olayı tatlıya bağlanıp turnuvada olmalıydı.Mehmet Topal mutlaka orta saha olarak değerlendirilmeli.

Kanat bekleri de dahil olmak üzere çok temposuz ve yaşlı bir takımız. Caner ve Gökhan artık eskisi gibi değiller. Perisic ve Srna her iki kanadı maden gibi işledi. Arda ve Hakan hakeza bu adamlar acayip temposuz, yan yana hele hiç çekilmiyor. Kanatlara koyduğun vakit takım akışkanlık, tempo kazanamıyor. Emre Mor ilk 11 oynamalı ve mümkünse tek forvetten çifte dönülmeli. Cenk ve Burak yan yana oynamalı bana kalırsa.

Gökhan Gönül deli etti beni bugün.

Bu gereksizi bir de bizim takıma isteyenler vardı. Aksayan o kadar adam var ki bugün, bu maçın sadece 1:0 bitmesi mucize gibi birşey zaten.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Volkan mi ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Takımda başka kanat varsa o oynasın tabi o da olur. Ama benim bildiğim yok.

Bu 90 dk oynuyor.
ozan-tufan_823169.jpg

Bu adamsa kadroda yok..

1-32.jpg

Forma adaleti ? Fatih terim adaleti ? Gülerim bak :D

Kanat bekleri de dahil olmak üzere çok temposuz ve yaşlı bir takımız. Caner ve Gökhan artık eskisi gibi değiller. Perisic ve Srna her iki kanadı maden gibi işledi. Arda ve Hakan hakeza bu adamlar acayip temposuz, yan yana hele hiç çekilmiyor. Kanatlara koyduğun vakit takım akışkanlık, tempo kazanamıyor. Emre Mor ilk 11 oynamalı ve mümkünse tek forvetten çifte dönülmeli. Cenk ve Burak yan yana oynamalı bana kalırsa.

Kesinlikle katılmıyorum. Sağ kanatı haşat eden Srna 34 yaşında. Adamların genlerinde sporculuk ve profesyonellik var. Kim bilir bireysel ne hazırlıklar yaptılar.

Son düzenleme:
Volkan bu IQ ile okumayı falan kaç yaşında öğrenmiştir acaba? Ya da öğrenebilmiş midir? Türkiye tarihinin en gerizekalı futbolcusu. Diğerleri de Yasin, Olcay, Töre falan. Hepsi de aynı döneme denk gelmiş beyinsizler ordusu. Volkan'ın beynini alıp çamur koy daha çok basar kafası öyle bir mal.

Üst Alt