D Grubu M:1 | Türkiye 0-1 Hırvatistan | M.S | 12 Haziran - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:1 | Türkiye 0-1 Hırvatistan | M.S | 12 Haziran

De Marke‏ @demarkessports
Fransa TV5'e maçı yorumlayan Claudio Maldonado: "Ozan Tufan'da kendi gençliğimi görüyorum. İnanılmaz gerizekalı bir oyuncu."

Arda'ya fazla bel bağlamak olmadı. Berbat durumda.. Genel olarak bakarsak fizik olarak takım ligimize yakışır nitelikte yerlerde sürünüyor. Ayrıca mental olarak bazı futbolcuların sorunları var. Mesela Caner 3 defa öyle bir izledi ki rakibini, beceriksizlikleri olmasa net şu an 4-0 idi. Diğer pozisyonları falan saymıyorum. Ayrıca Arda ve Hakan beraber olmaz abi, topu ileriye taşıyacak bir tane adam yok. Koca ilk yarı bomboş geçti.

Fifa, Pes mantığıyla bakarsak en yüksek ratinge sahip iki oyuncumuz Arda ve Hakan olduğundan aynı anda sahada olmaları gerekiyor gibi düşünülüyor belki ama hakikaten çok hareketsiz kalıyoruz. Bence önde Cenk ya da Burak'ın arkasında Volkan-Hakan-Emre ya da Volkan-Oğuzhan-Emre olabilir. Arda'yı koyacaksak Volkan'ın yerine koyabiliriz. Emre'nin bütün kadrodaki en iyi dribling yeteneğine sahip oyuncu olduğunu düşünüyorum. Sahada olmalı.

Arda, oguzhan, calhanoglu, boyle macta degilde hangi macta kendilerini gostermek istiyorlar... arda futbolu unutmus hic bukadar ruhsuz oynanir mi... sahada yok... adam bile gecemiyor artik

2 tane kanat bekimiz ortasahayi bile gecmedi nerdeyse , ve bunlar TÜRKIYE nin en iyi bekleri!!!! ve yillik 3 milyon euro istiyorlar, TÜRKIYE de futbol oynanmadiginida bu sayede ögrenmis olduk...Bir diiger önemli nokta GALATASARAY iyi ise TÜRK MILLI takimida iyi biz kötüysek milli takimda cacik...

Kesinlikle katılmıyorum. Sağ kanatı haşat eden Srna 34 yaşında. Adamlar genlerinde sporculuk ve profesyonellik var. Kim bilir bireysel ne özel çalışmalar yaptılar.

Benim orda yaşlılıktan kastettiğim de tam anlamıyla senin anlamış olduğun şey. Arda 6 ay top oynamadı ve 29 yaşında. Nasıl bir fiziksel yapısı varsa artık tekrar eski temposunu, 6 aylık eksiği kapatması için 1 sene falan geçmesi gerekiyor. Hakan 22 yaşında olmasına rağmen aşırı temposuz oynuyor. Duran top haricinde oyuna katkısı yok.

Hırvatlar hırvat olalı böyle bir takım görmemiştir :)

Şimdiden söyleyeyim ELENDİK.

Öğrenemediler alt yapıya önem vermeyi.

Son düzenleme:
CkwSIiPUUAAFL5D.jpg:large

Uğursuz herif.:asd22:

Bir de gerçek var ki Hırvat ortasahası dünyanın en iyilerinden biri. Rakitic - Modric işi götürdüler. İkinci yarıda hücum tarafında Perisic de çok etkili oldu. Orta ikiliyi agresiflikle yıldırabilirdik belki ama yapamadık.

Ne bekliyorsunuz anlamiyorum, ozan tufanla, volkan senle final mi. Sabri Gökhanin yerinede oynasa daha etkili olurdu bana göre. Burak zaten ne beceriksiz bir Topcu oldugunu birkez daha tüm dünyaya gösterdi ya.

Takımda gol atacak oyuncu yok ya. Duran top olacak da öyle tehlike bulacağız. Adamların defans oyuncusu bile bizim forvetlerden daha iyi bir hücum yeteneği var, gerisini siz düşünün.

Üst Alt