Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara!

Cevap: Daha Ne Bekliyorsunuz Yönetimden ? Haydi Store'lara !

Beyaz GS uzun kollu ve GS'li eşofman almış babam.

GStore'dan.Kaliteli mal cidden.

Bunu giyecem yarın. :D

Ayrıca GS Bonus ile 100 TL ve üzerine alışverişler +8 taksit ve %20 Bonus olarak size geri dönüyor !!

Şimdi teşekkür etmenin tam zamanı..

Renkdaşlar kusuruma bakmayın nereye yazayım bilemedim yeni konuda açabilirdim ama açmadım. Biz üniversitede olsun daha sonraları olaun mağazamızdan imkanlarımız ölçüsünde birşeyler aldık ama alamadığımız ve çevremde ne kadar Galatasaraylı varsa "aaa evet olsa alırdık" dediği bir şey var.İnsanların hayatında unutulmazlar vardır bizim de ortak unutulmazımız 17 Mayıs 2000 Kopenhag. Uefa belgeseli yapıldı bunun için teşekkür ettik ve aldık. Ama biz maçın tamamını istiyoruz kesintisiz özetsiz TRT spikerin anlatımıyla maç sonu dahil. Alıp saklamak izlemek ve çocuklarımıza izletmek istiyoruz ama böyle birşey bulamıyoruz. TRT den görüntüler alınıp böyle birşey satılamazmı bizim TRT"ye ulaşma lüksümüz maalesef yok. Yada daha sonradan satıldımı bilmiyorum aklıma geldikçe bakıyorum ama göremiyorum.

Sezon sonunda, hiç kupa kaldıramasak dahi kırmızı formayı alacağım. En yakın arkadaşımı da gaza getirdim o da alacak. Söz verdik birbirimize. .

Önümüzdeki günlerde eğer telefonumu tamir ettirebilirsem de Avea hattımı GSMobile'a geçirmek istiyorum.

Gs+Bonus başvurum öğrenci olduğumdan kabul edilmedi.

GSTV'e başvurmayı planlıyorum, aylık 5tl ise eğer gerçekten. Tam olarak araştırmadığımdan pek vakıf değilim duruma.

Her ay dergi almaya çalışıyorum.

Özel günlerde kız arkadaşımı ve arkadaşlarımı GSStore'dan hediye almaları yönünde teşvik ediyorum, bu yüzden kız arkadaşımla sürekli kavga halindeyiz.

Kısacası çabamın adı Galatasaray. :)

Yurtdisinada siparis veriliyormus karar veremedim hangi forma. hepsi cok güzel ama iste para olsa aah ah store falan kalmaz bosaltirim orayi :D

bu ayki bursumdan bende bütçe ayırdım gsstore'a:D

ayrıca iddaa oynamayı sıklaştırdım iddaadan alıp store'a vericem:D

geçen sene sürekli girerdim gsstore.org'a ve sadece t-shirtler, formalar ve ayakkabılar vardı. uzun bir aradan sonra girdim de valla gözlerime inanamadım. yüzüğünden kemerine saatinden kravatına yeni ve tarzı mükemmel ürünler çıkarılmış. ne yazık ki yurt dışında olduğum zamanı bulmuş:(

Ama yine de Gsstore'ları bu hale getiren geliştirenlere çok çooookkkkk teşekkürler. Galatasarayımız sportif başarısını taraftarlarına satış konusunda da geliştirdiği için çok mutluyum. Geliştiren herkese de teşekkürlerimi iletiyorum. Gurur duydum.

Güzel ülkeme dönünce ilk işim en yakın gsstore'dan full alışveriş yapmak olacak.

gs mobile hattımı aldım yarında parçalı formam gelecek ben kulübüme elimden geldiğince yardım ediyorum.

Şimdi sıra biz taraftarlarda. Az çok birşeyler alarak kulübe destek olmalıyız.

4 ayda biriktirdiğim 100 TL ile 3 tane ürün aldım Ankara Ankamall 5M Migrostan :asd:

siyah forma (64 TL)

2011-2012-sezonu-orjinal-Galatasaray-siyah-forma__43050033_0.jpg

birisi bu tshirt (30 TL)

k11948-1.jpg

bu bileklik (7 TL)

o2231.jpg

Üst Alt