David Hawkins Resmen Galatasaray MP'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

David Hawkins Resmen Galatasaray MP'da

Cevap: Hawkins'te Sona Doğru

sekiztaş bize indirim yapmaz beyler adamlarda taraftar baskısı var malum stadı vermedik eğer indirim yaparlarsa taraftar onları yer yer :happynew:

Hedef TBL ve EuroCup şampiyonluğu ise mutlaka alınması gereken 2 adamdan birisi.. Diyeri için bknz Henry Domercant.

Murat Özyer ısrarla 20sinde çıkacak yurolig kararına göre transfer yapıcaz diyor.Hawkinsle yarın ön sözleşme süresi bitiyor acaba yarın transfer açıklanacak mı merak ediyorum ya cayarsa.Israrla sölüyorum çok önemli oyuncu, yurolig olmassa lig içinde çok önemli alamazsak ligte nasıl şampiyon olucaz?

Murat Özyer ısrarla 20sinde çıkacak yurolig kararına göre transfer yapıcaz diyor.Hawkinsle yarın ön sözleşme süresi bitiyor acaba yarın transfer açıklanacak mı merak ediyorum ya cayarsa.Israrla sölüyorum çok önemli oyuncu, yurolig olmassa lig içinde çok önemli alamazsak ligte nasıl şampiyon olucaz?

EuroLig kararı?

Şunu açık söyliyim, 20sini beklersek Hawkins ide Domercant'ıda unutalım.. Çok zor oyuncu buluruz. Bu hafta içinde iki isimde belli olucak diye biliyorum ben, umarım olur..

Takımın genel menejeri süpriz bekliyormuş,ihtimal azda olsa vardır herhalde.

Union Olimpia'ya borçlarını ödemesi için Temmuzun 20sine kadar süre verilmişti. Ondan bahsediyorsun sanırım. O defter kapandı.

Murat Özyer: Diğer üç Euroleague takımı gibi hızlı hareket etmiyoruz, ayın 20’sinden sonra netleşen Eurocup oynamamızdan ötürü.

Murat Özyer: Avrupa’nın ikinci kupasında şampiyon olup bileğimizin hakkıyla da Euroleague’e katılmak istiyoruz.

Murat Özyer: Eurolig oyuncuları istiyoruz ancak Eurocup’ta olduğumuz için sıkıntı doğuyor, farklı ücret istekleriyle karşımıza çıkıyorlar.

@canisbakan

Hawkins icin Galatasaray ile Besiktas artik son asamada, anlastilar diyebiliriz, yarin transferin resmiyet kazanmasi bekleniyor..

Üst Alt