David Hawkins Resmen Galatasaray MP'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

David Hawkins Resmen Galatasaray MP'da

Cevap: David Hawkins Resmen Galatasaray MP'da

arkadas baskete baya transfer yapdik.. acaba bu sene en güclü kadro kimde ?

Müthiş oldu bu.Yıllarca Euroleaguede oynamış zamanında Sienanın skor yükünü çekmiş bir isim.Beşiktaş öncesinde harika kariyeri vardı

Bu sene fener iyi kadro kurmakla beraber

ICEBERG in en güçlü bölümü suyun içinde ki görünmeyen bölümdür(GS)

merak etmeyin bu sene ortalığı yıkacağız

2-3 ay önce hawkins bizdeki tüm oyunculardan iyi deyince forumda yerden yere vuruldum şimdi ise herkes deliler gibi seviniyor geldiğine.

Jamont Gordon, Domercant, Hawkins, Macvan, Ndong

McCalebb, Emir, Sato, Andersen, Batiste

Farmar, Jamon Gordon, Vujacic, Savanovic, Semih

Kadrolara bak lan :)

Cakma NBA diyebiliriz :) Gercekten cok kaliteli bir lige sahibiz. Umarim pazarlamasini da adam gibi yapabiliriz.

Basketbolun medyadaki degeri yükselmeli artik. Futbol kadar olmasa da, ona yakin bir ilgi görmeli.

Dikkat basketbola yogunlastikca, basarilar da artacaktir.

Hawkins´in 3lükleri rakibin direncini kiriyordu hep. Insan hic kacirmaz mi diye düsünüyordum.

Zaten Besiktas öncesi kariyeri de cok parlakti. Iste caktirmadan cok etkili bir kadro kurdu Ergin Ataman gecen sene.

Bu isi biliyor yani. Bizde de cok etkili olacaktir.

Hawkins´in 3lükleri rakibin direncini kiriyordu hep. Insan hic kacirmaz mi diye düsünüyordum.

Zaten Besiktas öncesi kariyeri de cok parlakti. Iste caktirmadan cok etkili bir kadro kurdu Ergin Ataman gecen sene.

Bu isi biliyor yani. Bizde de cok etkili olacaktir.

Ender'in yerine Tutku kalsa daha iyi olurdu, onun dışında kadro seçimini ben de çok beğendim.

bizim kadro domerant da gelirse ligin en iyi kadrosu.hem hucum hem savunmada cok iyi takım olduk.fb de bo hariç oyunu domine edecek adam yok.kişisek fikrim

Domertcant li kadroyla berabar diğer kadrolara bakınca nedense Galatasarayın kadrosu göze daha hoş geliyor bana

Ergin Ataman saman altından su yürütüyor tranfer konusunda.

Arkandayız Gerçek Galatasaraylı Ataman..

Engin> Tutku bence ama forum da nedense inanılmaz bir Ender'i beğenmeme durumu var.

Bu üçü arasında yetenek olarak en iyisi Ender. Ama basketbol aklı olarak da en geride olanı maalesef. Ender'in penetre özelliği çok az oyun kurucuda var ama o sürekli kaldırıp en alakasız yerden üçlük fırlatma peşinde.

Domercant'ın yerine alınabilecek başka biri yokmu arkadaşlar? Ne zaman baksam buralara Domercant deniyor.

Üst Alt