Demirören Aday Oluyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören Aday Oluyor!

Cevap: Demirören Aday Oluyor!

Gs kulübü derhal bir bildiri yayınlamalıdır

Adnan Öztürk bu adamı yerin dibine sokmalıdır

Bu kadar yüzsüzlük,bu kadar vurdumduymazlık,bu kadar adilik olamaz,olmamalı

Bu yapılanların hepsi gs önünün kapatılmasının çalışmalarıdır

Düşündümde bence tüpçü gelsin UEFA-FIFA toplanıp grup yapsın Turk futboluna, başka türlü akıllanmayız , Tüpçü emellerimize ulaşmamızı sağlayabilir. Biz kendimizi bir şekilde sıyırırız olan bunlara olur birde üstüne birkaç küme birden yerler en güzeli.

Hala mail organizasyonu yok,Ultraslan ne işe yarar?Bakın şimdi tavrımızı koymazsak bu adam seçilir,geri dönüşü olmayan yola gireriz.Ondan sonra ağlarsınız yok şikebahçe tüpçü bilmem ne.Yazdığımı iyi okuyun.

BU ÜLKENİN BAŞINA NE GELDİYSE,İYİLERİN KÖTÜLERİ SADECE İZLEMESİ YÜZÜNDEN GELDİ!

HANİ GALATASARAY I CANINIZDAN ÇOK SEVİYODUNUZ? 15 NİSANI BEKLEYİN,İŞ İŞTEN GEÇTİKTEN SONRA AĞLARSINIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hala mail organizasyonu yok,Ultraslan ne işe yarar?Bakın şimdi tavrımızı koymazsak bu adam seçilir,geri dönüşü olmayan yola gireriz.Ondan sonra ağlarsınız yok şikebahçe tüpçü bilmem ne.Yazdığımı iyi okuyun.

BU ÜLKENİN BAŞINA NE GELDİYSE,İYİLERİN KÖTÜLERİ SADECE İZLEMESİ YÜZÜNDEN GELDİ!

HANİ GALATASARAY I CANINIZDAN ÇOK SEVİYODUNUZ? 15 NİSANI BEKLEYİN,İŞ İŞTEN GEÇTİKTEN SONRA AĞLARSINIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Benim ultraslanda gördüğüm tek eksik böyle konularda sadece maçlarda bi iki tezahürat yapması o kadar.Ultraslan he dese binlerce kişi katıılır yürüyüşe bu arada ultraslan demişken twitterı olan atsın oğuz altaya twit varmı yürüyüş düşünüyomusunuz gibilerinden ben atacam şimdi

Ftw @ftw1905

Duyduğuma göre Şenes Erzik : "Artık bunları ben bile kurtaramam" demiş. Türk futboluna ceza kapıda...

3-5 puan silinip önümüzdeki sezon hiçbirşey olmamış gibi davranılmasını içinize sindiremiyorsanız,Demirörenin gelmesi işimize gelebilir.Şuan Kim gelirse gelsin bir kerelik af-puan silme ve gelecek sezona normal girme derdinde olucak.Demirören ise cezaların şuan verilmesine karşı.Puan silinicekse ceza verilmesin zaten.Bu işin sonu milli takımlar dahil tüm takımların avrupadan men edilmesine geldiğinde ne olucaksa olur.

Zaten puan silinmesinin tek mantığı seneye avrupaya gitmelerini önlemek.E zaten ceza almasalarda gidemezler.Almaz Uefa avrupaya onları.Puan silmeyle geçiştiricek biri seçilmesin.Uefayla uzalaşıcak biri yerine papaz olup herşeyi b.k edicek Demirörenin gelmesini tercih ederim.Sonunda inceldiği yerden kopar.

Ftw @ftw1905 Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

Arkadaşlar size bayağıdır Şenez Erzik aday olacaktı diyordum ya o kişi bir bilgi verdi bir sonraki tweette :)

Derken aklıma birşey takıldı sorup yazıcam :)

Duyduğuma göre Şenes Erzik : "Artık bunları ben bile kurtaramam" demiş. Türk futboluna ceza kapıda...

Belki doğru söylüyordur.

Üst Alt