Demirören Aday Oluyor! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören Aday Oluyor!

Cevap: Demirören Aday Oluyor!

bir hata yaptılar bu adamı seçtiler getireceği kuralları ve hangi sezonlardan beşiktaşa şampiyonluk vereceğini merak ediyorum. 1987 ve 1993 banko zatende extradan istanbulspor maçını bahane edip 1999 sezonuda alabilir elimizden.

bir hata yaptılar bu adamı seçtiler getireceği kuralları ve hangi sezonlardan beşiktaşa şampiyonluk vereceğini merak ediyorum. 1987 ve 1993 banko zatende extradan istanbulspor maçını bahane edip 1999 sezonuda alabilir elimizden.

valla bence böyle birşey olursa bu ülkede şiddeti kimse durduramaz sonumuz Irak gibi olur o derece valla iç savaş ayağına işgal ederler burayı

Bu adamda hiç onur , şeref , gurur yok demek ki ulan sen ne hakla aday olursun? Tarafsız mısın ki? Hiç mi alacağın tepkiyi düşünmüyorsun sana ne desem az ulan!

Demirören'in kaosa giden sorunlara çözüm bulmak için önce yakın dostu Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'la adaylığı konusunda fikir alış-verişinde bulunduğu bildirildi. Genel kurulda 'Gerekirse Avrupa'ya gitmeyelim' diyen Beşiktaş Başkanı'nın daha sonra Fenerbahçe Başkanvekilleri Nihat Özdemir ve Ali Koç'la görüşüp 'çözüm önerisini' ortaya koyarak desteklerini aldığı öğrenildi. Demirören'in sonrasında Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in desteğini aldığı da iddia edildi. Bu desteğin ardından Yıldırım Demirören'in adaylığına sıcak bakmadığı ileri sürülen babası Erdoğan Demirören'in de onayıyla kararını verdiği ileri sürüldü.

Bu takımların tamamının iddianamede adı olması tesadüf mü?

''Gerekirse Avrupa'ya gitmeyelim'' diyen bir adamın Türk futbolundan ihraç edilmesi gerekirken TFF başkanı olacak ha?

Ftw @ftw1905 Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

Arkadaşlar size bayağıdır Şenez Erzik aday olacaktı diyordum ya o kişi bir bilgi verdi bir sonraki tweette :)

Derken aklıma birşey takıldı sorup yazıcam :)

Duyduğuma göre Şenes Erzik : "Artık bunları ben bile kurtaramam" demiş. Türk futboluna ceza kapıda...

Belki doğru söylüyordur.

Bu benimde aklıma gelmedi değil. Doğru dürüst aday çıkmaması UEFA ve FİFA nın küme düşürme dışında başka cezaları kabul etmemesi ve yaptırım uygulayacak olması olabilir. Eğer böyle bir durum varsa hiç kimse aday olmak istemez. Erzik aday olacakken ve bu yönde açıklamaları varken UEFA ile görüşüp adaylıktan vazgeçti. Demirören aday olur çünkü onunda istediği bu zaten.

takımı şike ile suçlanan bir adam nasıl olur başkan olup şike hakkında karar verir nasıl bir ülkedeyiz allah aşkına bu adam gelirse maadan daha kötü olur emin olun türk futbolu biter

şenes erzik kim ki Türk futbolunu artık ben bile kurtaramam demiş.

ben bu adamın hiç yararını bilmiyorum. bu adama tek bi kez ihtiyaç oldu o da avrupa şampiyonasımıydı neydi onda da kaybettik oylamada zaten.

takımı şike ile suçlanan bir adam nasıl olur başkan olup şike hakkında karar verir nasıl bir ülkedeyiz allah aşkına bu adam gelirse maadan daha kötü olur emin olun türk futbolu biter

Ferhat senin yazdığın mesajı ingilizce bilen biri güzel bir metin haline getirirse çok iyi olur mail lere başlarız bizde uefaya,infantinoya,simon kupere

2uq2m.jpg

Angutlar pek bi sevinmiş bu işe neden ola ki ?

Bu adam TFF başkanı olursa hiçbir şey olmamış gibi devam eder , mahkeme sürecini bekleyeceğiz falan filan der ve bizde UEFA ve FIFA'dan sağlam cezalar yiyip anamızın liginde gazozuna maç yaparız! İşin özeti budur!

Üst Alt