Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Cevap: Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

geç kaldın..

bundan sonra şike yapmak da yasal hale geliyor..

artık şike yapmayan küme düşer!!

Merak etmeyin arkadaşlar bu haberlerin hepsini hergün UEFA ve FİFA'ya raporluyorum..UEFA ve FİFA bu işin peşini bırakmayacaktır.

Ayrıca düşme olmasın demek hırsıza hapis cezası olmasın demek gibi bir şey.

İngilizceye çevirmeden mi raporluyorsun acaba ?

Gel de artık bu ligde maç izle, bu ligden zevk al. Bu pislikler futbol camiası içinde olduğu müddetçe insanın güven içinde futbol izlemeleri imkansız.. Sadece kendi ceplerini düşünen, şikeye bile açık açık onay isteyen bu rezillere kimse dur demeyecek mi acaba..

küme düşme kalkarsa bu tiyatroyu izlemenin bir anlamı yok çünkü devlet tiyatrolarında daha iyi oyuncular var

sike yapmak serbest basvurusunu yaptik....

kusura bakmayin, yanlis yazmistim. simdi fark ettim vallah

Bence maclarida kaldiralim. Her sene Fener sampiyon olsun. Öbür takimlarim isimlerinde kaldiralim. Numara verelim. 2 3 vs diye. Herkes gene dekoder alsin. Eski Fener maclari izlerler. Zaman zamanda Takim no 3 ve takim no7 dinin eski maclari izlenir

Puan kaybında da takımlar kazansın her maçın sonucu 2-1 bitsin. ayrıca degaj da çok saçma kalecinin topa ayakla vurması yasaklansın vurursa penaltı olsun

Bence maclarida kaldiralim. Her sene Fener sampiyon olsun. Öbür takimlarim isimlerinde kaldiralim. Numara verelim. 2 3 vs diye. Herkes gene dekoder alsin. Eski Fener maclari izlerler. Zaman zamanda Takim no 3 ve takim no7 dinin eski maclari izlenir

öbür takımlar kobay olarak kullanılıyor..

nasıl olsa fenerde para çok

Merak etmeyin arkadaşlar bu haberlerin hepsini hergün UEFA ve FİFA'ya raporluyorum..UEFA ve FİFA bu işin peşini bırakmayacaktır.

Ayrıca düşme olmasın demek hırsıza hapis cezası olmasın demek gibi bir şey.

bugün hırsıza hapis olmasın derler yarın bir gün de katile hapis olmasın derler..

şu an içeride yatan fener yönetimide futbolun katilleridir..

onlar yüzünden futbolumuz bu kadar pisliğe bulaştı

bu haberi ingilizceye çevrilmeli ve uefa ya fifa ya mail olarak gönderilmeli. Çevirebilecek kimse yok mu arkadaşlar ?

Üst Alt