Demirören, kupayı iade etme kararı aldı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören, kupayı iade etme kararı aldı

Cevap: Demirören, kupayı iade etme kararı aldı

Yapılan şey küçümsenecek birşey değil, neden Avrupa kupalarına katılma haklarından da vazgeçmiyorlar demek bence gereksiz.

FEner 'den bu davranışın 10 'da birini gördünüz mü? Adamlar Süper Kupayı oynamadan kazanma derdinde şimdi.

kupayı iade ediyoruz ama o kupa ile gidilen avrupa maçlarına çıkacağız demek ancak kendini kandırmaktır.

Kupa iade ediliyorsa o kupa ile gelen uefaya da gidilmemesi lazım.

Kupayı iade kararı dediğin ile de neticelenebilir.

TFF kupayı veriyorsan kupaya da katılamazsın derse iş oraya gidebilir. Yok kupaya katılma hakkımızı alıyorsanız kupayı geri alıyoruz diyecek mi Beşiktaş yönetimi?

Hem şunu atlıyorsunuz, şu an kupalara da katılmıyoruz açıklaması piyasalarda itiraf gibi algılanır ve Fener 'i odaktan çekip Beşiktaş 'ı ateşin içine iter. FEner masummuş gibi açıklamalar bile yapabilir.

Bu kadarı da birşeydir deseniz, hiç itiraz olmayacak aslında. Yok, oldu mu tam olsun, vurdukmu ölsün istiyoruz.

Helal olsun diye düşünmüştüm ama simdi şovun Kralı'nı yaptıklarını düşünüyorum ula artiz demiroren Avrupa'ya da gelmiyoz desene! Şovmen sürüsü siziii!

Zaten şikeyle kazandığın kupayı tabiki iade edeceksin neyin şovu bu?

Kupayı iade kararı dediğin ile de neticelenebilir.

TFF kupayı veriyorsan kupaya da katılamazsın derse iş oraya gidebilir. Yok kupaya katılma hakkımızı alıyorsanız kupayı geri alıyoruz diyecek mi Beşiktaş yönetimi?

Hem şunu atlıyorsunuz, şu an kupalara da katılmıyoruz açıklaması piyasalarda itiraf gibi algılanır ve Fener 'i odaktan çekip Beşiktaş 'ı ateşin içine iter. FEner masummuş gibi açıklamalar bile yapabilir.

Bu kadarı da birşeydir deseniz, hiç itiraz olmayacak aslında. Yok, oldu mu tam olsun, vurdukmu ölsün istiyoruz.

Katılmıyorum, en azından şahsen ben asla ve asla vurduk mu ölsün diye bir mantığa sahip değilim hiç olmadım.

beşiktaş kupayı iade ediyoruz ve AVRUPAYA DA GİTMİYORUZ kararını birlikte alsaydı müthiş bir şey olurdu diyorum, eğer vurduk mu ölsün mantığnda olsam bunu yazmam.

Sadece kupayı iade ediyoruz laftadır, hukuken hiç bir geçerlilği yoktur. Top federasyondadır, söz hakkı federasyondadır.

Ama bir kulüp ben avrupa maçlarına katılmıyacağım derse top federasyonda olmaz, tamamen kulüpde olur, çünkü federasyonun hayır illaki sen gideceksin deme hakkı yoktur.

kupalara katılmıyoruz lafı itiraf gibi algılanır demişsiniz yapmayın hocam lütfen, alın kupayı demek itiraf olarak algılanmıyorsa bu hiç algılanmaz, kupayı istemiyoruz eğer iyi bir şey ise avrupaya gitmiyoruz çok çok daha iyi bir şeydir.

Neyse, ben sadece kupayı istemiyoruz ama avrupaya gideriz kararının şov amaçlı olduğunu düşünüyorum siz de aksini düşünebilirsiniz.

Hoşcakalın.

Eğer avrupaya giderlerse ve misal 4-5 ay sonra ligden düşme gerçekleşirse anında UEFA da bunları atacak üstüne de belki misal 5 yıl avrupa kupalarına yasak koyacak kupanın adını lekeledikleri için ,

bence bu iade şovunun amacı açık açık söylemeden avrupaya gitmemelerini sağlamak eğer düşürme olursa en azından gelecek seneleri kurtaralım diyorlar ,

belkide gerçekten de sadece şovdur bakalım bekleyip göreceğiz şimdilik sadece tahminciyiz.

Saygılar.

Benim anlamadığım adamlar zaten kupayı aldıkları için AL'ye gidiyorlar.

Eee...Kupayı verdiklerine göre AL'ye gitme nedenleri de ortadan kalmıyor mu ?

Üst Alt