Demirören, kupayı iade etme kararı aldı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören, kupayı iade etme kararı aldı

Cevap: Demirören, kupayı iade etme kararı aldı

Simdi Federasyon özür dilemek amaciyla o kupayida verir Eziklere bak görün. :)

fenerbahçe gider yüzsüzlük yapıp bu kupaya talip olur :D abi hadi be bak 29 yıldır kupamız yok bitsin artık bu hasret :D

valla açık konuşuyım

beşiktaşın şike yaptığından emin değilim

bana sanki suçsuzlar gibime geliyor

Ne cesareti Allah aşkına, mecbur kaldılar taraftar baskısından dolayı.

Bunlarda cesaret olsaydı Ahmet Yanmaz'ın dediği gibi bizim yanımızda olurlardı en başından beri bu konuda.

baskı maskı,hiç değilse onurları varmış biraz.

fb yönetimi ve taraftarının böyle birşey yapabileceğine ihtimal verebiliyor musun?

İşin özeti bu şike ile kupa kazanmak isteseydik bu kupayı size vermezdik eğer şike yaptıysakda geri vermeyin yapılması gereken oldu eğer taraftar kupa verilmesine ılıman davranmasaydı yönetim bu işe zor kalkışırdı haklı olarak.

''Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'ne katılmak istemiyoruz diye başvurdu mu?'' sorusunu da Aydınlar, ''Hayır, öyle bir şey olmadı diyerek'' yanıtladı.

Bu doğruysa Bjk yönetimi çocuk kandırır gibi hem kendi taraftarını hem bizleri enayi yerine koyuyor.Kupayı göstermelik geri verip,kupanın getirdiği hakkı kullanmaya kalkarlarsa daha büyük şerefsizlik olur.

Bu doğruysa Bjk yönetimi çocuk kandırır gibi hem kendi taraftarını hem bizleri enayi yerine koyuyor.Kupayı göstermelik geri verip,kupanın getirdiği hakkı kullanmaya kalkarlarsa daha büyük şerefsizlik olur.
ama suçsuz olup olmadıkları kim bilir ne zaman ortaya çıkacak. bu haklarından vazgeçip sonra suçsuz çıkma ihtimalleri de var yani

reklam kokan hareket :eek: bjk'nin verdiği şey bir teneke parçası,şampiyon ünvanını ve avrupa ligi'ne katılım hakkını da verselerdi eyvallah derdim

İfadeyi verenler şike yapıldığını itiraf ettiler.

onlar transfer teklii olduğunu kabul etmediler mi

transfer teklifi varsa lig içinde de olabilir

teklif de akına yaranmak için at hediye etmiş olabilir.

bence fener maçındaki şikeyi kabul etti

iskenderi bilmiyorum

ama bence mahkeme sonucunda beşiktaş haklı bulunulucak

bu aykut nihat özdemir alex gibi yüzsüzler ilk gözaltılarında kesinlikle şike yok bu kupayı alnımızın akıyla aldık demişlerdi nihat özdemir birde tff yi tehdit etti Adamlarda nasıl bir yüzsüzlük varsa taraftara da sıçramış cemal nalga olayında 2 gün dışarı çıkamadığımı hatırlıyorum nasıl böyle birşey olur diye adamlar 100 katını yaptılar utanmadan kupayı alnımızın akıyla aldık en büyük aziz başkan diye tezahürat yapıyorlar utanmadan ona buna bk atıyorlar rahmetli hasan doğan olsa öyle cezalar verilirdiki birdaha bırakın şikeyiaklından geçirirlerken bile elleri ayakları titrerdi bjk yi kutluyorum çarşının yazısıda güzeldi

bu aykut nihat özdemir alex gibi yüzsüzler ilk gözaltılarında kesinlikle şike yok bu kupayı alnımızın akıyla aldık demişlerdi nihat özdemir birde tff yi tehdit etti Adamlarda nasıl bir yüzsüzlük varsa taraftara da sıçramış cemal nalga olayında 2 gün dışarı çıkamadığımı hatırlıyorum nasıl böyle birşey olur diye adamlar 100 katını yaptılar utanmadan kupayı alnımızın akıyla aldık en büyük aziz başkan diye tezahürat yapıyorlar utanmadan ona buna bk atıyorlar rahmetli hasan doğan olsa öyle cezalar verilirdiki birdaha bırakın şikeyiaklından geçirirlerken bile elleri ayakları titrerdi bjk yi kutluyorum çarşının yazısıda güzeldi

Hasan Doğan çok iyi bir başkandı. Ne yazık ki genç sayılabilecek bir yaşta aramızdan ayrıldı. :(

Asıl komedi 31 temmuzda yaşanacak.

Fener o maç oynanmadan kupaya talip olur, demedi demeyin...

Samimiyetsiz.

O kupa yüzünden Avrupa Ligi'nde oynayacaklar.Avrupa Ligi maçlarına çıkmasınlar,ıspatlasınlar samimiyetlerini.Yerse.

Üst Alt