Demirören, kupayı iade etme kararı aldı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören, kupayı iade etme kararı aldı

Cevap: Demirören, kupayı iade etme kararı aldı

Onlar yüzsüz zaten, BJK maça çıkmazsa hükmen kupayı alırız diye beyanda bile bulunurlar :D

Böyle bir durumdasın,başkanın ve asbaşkanların içeride,nasıl yaramızı sarararız diyeceklerine,cezamız varsa çekelim diyeceklerine,hala daha kupanın derdindeler,şampiyonlar liginin derdindeler. Fenerbahçe Kulübünün onuru böyle ucuz insanlara kalmış,gerçekten çok yazık.

Bu kararla Beşiktaş 31 Temmuz 'daki maçın anlamsızlığını da resmileştirmiş oldu.

Hatta maça da çıkmamaları lazım, bu kupayı tek başına FB nin kucaklaması lazım. Şike kupası onlara daha çok yakışacak gibi görünüyor.

Bu anguta yılın ödülünü verelim.

Bu tezgaha düşmemek lazım‚

Biz iade ettik‚ sizde edin diyecekler.

Biz çiğ yemedik ki‚ karnımız ağrısın...

Ayrıca‚ biz şikeden değil‚ siyasiden yatıyoruz

:haha:

adamlara helal olsun diyorum diğer şerefsiz mahlukatlar hala anlımızın akıyla aldık diyorlar başta aykut olmak üzere bu kadar yüzsüzlük görmedim

bjk la fb gidici bence.Mali bile 360 derece döndü gecen acıklamalarına göre.İşin içine uefa girdi artık.Pazartesı uefa la toplantı yapacaklarmıs.Uefa bence fb le bjk yı avrupadan men edecek.Sonrada mali bunları düşürecek baska caresi kalmadı çünki köşeye sıkıstı artık.

kupayı iade etmek kolay.önemli olan avrupa ligine katılmama kararı almak

Kupa iadesinden çok,Avrupa kupasınada bu yüzden katılmak istemiyoruz derse asıl o zaman federasyonu tutuşturur bir şeyler yapmak zorunda bırakır.

Yoksa kupa iade etmek nedir ki,kupayı iade edince kupanın sağladığı hakkı iade etmiş olmuyorsun.

ee kupayi iade ettiklerine göre, katilamazlar ki uefaya, ben mi yanlis düsünüyorum yaoksa.

Resmi açıklamayı da okudum. Helal olsun bir kez daha. Büyük saygı duydum BJK yönetimine ve taraftarına da ayrıca. Sergilenmesi gereken, bizim de en başından bu yana sergilemeye çalıştığımız duruşu sergilemişler. Tebrikler.

ne helal olsun yahu taraftara şirin gözükme oyunları bunlar daha iki gün resmi sitesinden federasyona güveniyoruz diyen demirören değilmiydi bırakın yahu

Çarşı'yı ve Beşiktaş'ı tebrik ederim. Haysiyet böyle birşey olsa gerek, görmeye görmeye unutmuşuz.

Üst Alt