Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Cevap: Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Ferguson öyle bir maçda etkilenen adamı almaz öyle olsa İsmail'ide alırdı.Sonuçta Quaresma ile Ronaldo arasında dağlar kadar fark var.Demirören yalan söylese eline ne geçece Man.City'den 25milyonluk teklif oldugu söylendi ben gitse üzülürdüm çünkü bizim yeteneksiz başkan onun yerine saçma bir portekizli alacak kapasitesi var.

Yahu vallahi her yerde ayni demek bu BJK taraftari hic akli selim yorum yapani gormedim kendi takimiyla ilgili .

Ferguson öyle bir maçda etkilenen adamı almaz öyle olsa İsmail'ide alırdı.Sonuçta Quaresma ile Ronaldo arasında dağlar kadar fark var.Demirören yalan söylese eline ne geçece Man.City'den 25milyonluk teklif oldugu söylendi ben gitse üzülürdüm çünkü bizim yeteneksiz başkan onun yerine saçma bir portekizli alacak kapasitesi var.

Herkesin zeka seviyesini kendisiyle eş değer zannettiği için olabilir. Aklı sıra piyasasını arttıracak. Quaresma'ya 25M euro veren kulüp dünyada yoktur. Olsa bile bu teklifi reddedecek bir yönetim yoktur. Ashley Young'un 19M euro ettiği bir piyasadan bahsediyoruz. Birazcık rasyonel olun. Quaresma'nın şu anki ederi en fazla 7-8M eurodur. Onu da anca Katar klübleri filan verir.

Anaaa o kısmını okumamıştım. City 25M vermiş se siz ne yapmışsınız, satmamışmısınız. Quaresma neden gitmemiş acaba?

city 25 milyon dolar verecek tüp kafa satmayacak kim vermişki o parayı satmamış şimdiye kadar, o paraya tr den giden oyuncuda hiç bilmiyorum rekor olurdu

İsmail ne yaptı ki?

Alex Ferguson'un kardeşi(Martin Ferguson) Galatasaray-Beşiktaş maçını izlemeye geliyor(3-0 Gs lehine)Söylüyorlar bu Arda çok büyük topçu olacak onu dikkatle izleyin maç sonunda İsmail'i göstererek ben bu adamı beğendim diyor.

Niye, BEBE yi bırak bir maç izlemeyi hiç izlemeden aldı ya.

Rıza kardeşim o çok az olur oda Bebe'nin şansına C.Quieroz'a güvenip aldı.

Inanmak istediginiz seye inaniyorsunuz dogal olarak bir Besiktasli olarak. Quaresma´ya birisi 25 Milyon teklif etse, birak reddetmeyi, sirtinda Ingiltere´ye kadar tasir onu Demirören. Gercekci olmakta fayda var. Ayrica Man City Quaresma´ya gel dese, Quaresma Besiktas´i 1 saniyede satar. Bu isler böyledir. Ne Besiktas, ne Galatasaray ne de Fenerbahce Man City ayarinda degil su anda. Hatta ücünü üst üste koy, yine bir Man City etmez. Türkiye´de Ingiltere´nin 1/100´i etmez. Kime teklif yaparsa yapsin Man City, kosa kosa giderler.

Adamın para umrunda olsa Beşiktaş'a o kadar para vermez.Eğer geçen sene Quaresma satılsaydı taraftar Y.Demirören'i o koltukta oturtmazdı.Pascal Nouma'dan sonra en sevilen yabancı isimlerin başında geliyor Quaresma.

Yahu vallahi her yerde ayni demek bu BJK taraftari hic akli selim yorum yapani gormedim kendi takimiyla ilgili .

Tamam.

Demirören yalan söylese eline ne geçecek diyosun. Hep doğruları mı söyledi.

Neden yalan söylüyor biliyor musun, sizleri kandırmak için. 25M verdiler ama başkanımız satmadı demeniz için.

Ben Çarşı'nın bir Quaresma bir Guti için 180 derece döneceğini hiç düşünmezdim. Yeter diye bağırdığınız başkanınıza deli gibi taptınız.

Sen inanıyor musun Furkan, City 25M verdi, sizin başkanınız satmadı ve Quaresma gitmek istemedi öyle mi?

Sen buna inanıyor musun bana harbi harbi söyle?

Alex Ferguson'un kardeşi(Martin Ferguson) Galatasaray-Beşiktaş maçını izlemeye geliyor(3-0 Gs lehine)Söylüyorlar bu Arda çok büyük topçu olacak onu dikkatle izleyin maç sonunda İsmail'i göstererek ben bu adamı beğendim diyor

Keita İsmail'i malamat etmişti o maçta. Eğer İsmail'i gösterip ben bu adamı beğendim dediyse ya futboldan zerre çakmıyordur, ya da başka birisini göstermiştir de millet İsmail'i gösteriyor filan zannetmiştir.

Keita İsmail'i malamat etmişti o maçta. Eğer İsmail'i gösterip ben bu adamı beğendim dediyse ya futboldan zerre çakmıyordur, ya da başka birisini göstermiştir de millet İsmail'i gösteriyor filan zannetmiştir.

Evet evet hatırladım şimdi. Keıta üstünden geçmişti İsmail'in.

Bir de bana demişsin ya izlemeden almak bir kere olur. Ben hep öyle alıyor demedim ki zaten. Sen dedin ya bir maç izleyip adam almaz, ben de ona cevap verdim

Alex Ferguson'un kardeşi(Martin Ferguson) Galatasaray-Beşiktaş maçını izlemeye geliyor(3-0 Gs lehine)Söylüyorlar bu Arda çok büyük topçu olacak onu dikkatle izleyin maç sonunda İsmail'i göstererek ben bu adamı beğendim diyor.

.

Bundan farkı yok :asd:

[video=youtube;hFJriTskzWQ]https://www.youtube.com/watch?v=hFJriTskzWQ[/video]

Açık konuşayım,sırayla 11den başlayayım.

Muslera:Çok yetenekli ve iyi kaleci ama bizde Cenk ve Rüştü varken yabancı kontenjanına ayırmak lüks olur.

Defansta Sabri,Servet,Balta ve Çağlar bedava gelse üzülürüm.Ujfa iyi bir oyuncu ama elimizde yeteri kadar stoper var.

Felipe Melo iyi oyuncu ama orta sahada Fernandes,Ernst,Guti gibi iyi yabancılar var Melo'da lükse kaçar.

Kazım'ı beğenmiyorum maçta çok kopuk oynuyor ama yetenekli nerde ne yapacağı belli olmaz.

Baros Türkiye'deki en iyi forvetlerden biri fakat forvetlere göre çok sarı kart görmesi ve çok sakatlanması çok büyük dezavantaj.Ama Selçuk ve Eboue'yi çok isterdim.Hayrını görün :)

Beşiktaş 'tan sadece İsmail Köybaşı ve Necip ' i isterim gerisi fasa fiso yıldız falan değil hiçbiri dandik adamlar

Neyse ben burda birşey kanıtlama peşinde değilim. kimleri niye istemediğimi açıkca belirttim.

Bunlar inanmak istedikleri şeye inanıyorlar lan hep yazık, 25 milyon Quaresma'ya, Arda'nın yerine İsmail'i istemiş, sonra bi de 132 desibel olayı vardı :( BEYLER :sad007:

Açık konuşayım,sırayla 11den başlayayım.

Muslera:Çok yetenekli ve iyi kaleci ama bizde Cenk ve Rüştü varken yabancı kontenjanına ayırmak lüks olur.

Defansta Sabri,Servet,Balta ve Çağlar bedava gelse üzülürüm.Ujfa iyi bir oyuncu ama elimizde yeteri kadar stoper var.

Felipe Melo iyi oyuncu ama orta sahada Fernandes,Ernst,Guti gibi iyi yabancılar var Melo'da lükse kaçar.

Kazım'ı beğenmiyorum maçta çok kopuk oynuyor ama yetenekli nerde ne yapacağı belli olmaz.

Baros Türkiye'deki en iyi forvetlerden biri fakat forvetlere göre çok sarı kart görmesi ve çok sakatlanması çok büyük dezavantaj.Ama Selçuk ve Eboue'yi çok isterdim.Hayrını görün :)

Hadi ordan:asd:

Ben yabancı sınırı falan olmadan, transfer olarak düşünmeden sordum o soruyu. Melo gelirse Fernandes gidecek mesela. Hangisi daha iyiyse anlamında sordum.

Servet'i var ya Demirören havada kapar

Sabri'ye göbek atrsınız. Kim var sağ bekinizde. Biz defansa laf söylüyoruz diye sende giydirmişsin ama Sabri o giydirdiklerimizin içinde değildir.

Melo'yu istemiyor musun. Fernandes+Ernst=Melo

Selçuk'u zaten konuşmaya gerek yok

Eboue eyvallah beğenmişsin zaten

Kıyaslama yapalım o zaman hadi

Muslera > Cenk veya Rüştü

Servet > Egemen

Ujfa > Kim var burda her tarafınız stoper oldu

Eboue > Köybaşı

Sabri > Kim var burda bilmiyorum

Melo > Fernandes

Selçuk > Ernst

Kazım < Quaresma