Demirören'i Destekleyen ve Desteklemeyen Kulüpler | 13 Kulüp Desteğini Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'i Destekleyen ve Desteklemeyen Kulüpler | 13 Kulüp Desteğini Açıkladı

Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen Kulübler

Çekimser görünen 3 takım şikecilerin arka bahçesi.Tüpçüye dönerler. :b5:

Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen Kulüpler

Hiç farketmez.

Demirören olmasa da onun gibi düşünen başka bi adam olacak TFF başkanı.

Kayseri'yi neye dayanarak destekleyenler kısmına yazdınız ?

Bende sanmıyorum destek vericeklerini. Bir nedeni varsa destek vermeleri icin, bundan haberim yok.

Sivas'ın da cekimserlikten öte destek verenler tarafına gececeğini düşünüyorum.

oguz tongsir @tongsiroguz

Federasyon Başkanı Şansal Büyüka olsun...

yemin ediyorum baskan olursa, ben türk futbolun f sini izlemem

erken konusmak istemiyorum ama 1-2 yil, o herif defolup gidene kadar izlemem kesinlikle.

ama panige gerek yok bence, asla izin vermezler ona...

umarim...

boşuna demiyoruz Türkiye dir Galatasaray diye...birbirlerinin yalaka köpekleri...

7 süper lig kulübü + alt lig kulüpleri GS' a destek olsunlar , şikecileri deviririz .

AMA KİMSE BU FB+BJK VE DİER ŞİKECİ ****'LARININ YAPTIKLARINI UNUTMAMALI . KENDİ TARAFTARLARI BİLE.

Kayseri'yi neye dayanarak destekleyenler kısmına yazdınız ?

Bende sanmıyorum destek vericeklerini. Bir nedeni varsa destek vermeleri icin, bundan haberim yok.

Sivas'ın da cekimserlikten öte destek verenler tarafına gececeğini düşünüyorum.

Adamlar alt yapıya manyak yatırım yaptı

Sadece anamızın liginde oynamak için yapmadılar yatırımı!

demiröerini destekleyen şahıslar şerefsizin önde gidenidir..ahlak ve namus duygusu yoktur.bu adamlar acaba kendi şirlketlerinde böyle bir kirlidurum olsa ne yaparlardı?avrupa ile ticareti kapatalım şirketin içini temizleyelim mi diyecekler...bunu yapacak kadar gerizekalılarmıdır?

MÜSTEHAK kelimesinin anlam bulmuş hali.Galatasaraylılar olarak gidip başka ligden kulüp satın alıp ismini değiştirip o ligde oynayalım artık yapcak bişey yok.

Eee hani KDC Karabükspor? Bir karabüklü olarak veto bekliyorum. KDC Karabüküm hic bir zaman sikecilerin yaninda olmamistir.

ordu 58 degişsin diyor nasıl desteklemeyenler arasında? kayseri zaten fenerin yan kuruluşu onlarda destekliyordur, mersin ve sivasda destekler onlarda bu işin içinde tüpcü secilmeyecegini bilse istifa etmeye kalkarmı bjkden bence garantiyi aldi öyle istifa edecek ederse tabiki.

Destekleyenler

1. Fenerbahçe

2. Beşiktaş

3. Trabzon

4. Eskişehir

5. Antep

6. B.Belediye

7. Gençlerbirliği :)

8. Manisa

Desteklemeyenler

1. GALATASARAY

2. Bursa

3. Ordu

4. Antalya

5. Kayseri

6. Ankaragücü

Çekimser

1 Sivas

2 Samsun

3 Mersin

Trabzon ne kansız kulüp çıktı yaw. Şenol Güneş hemen istifa etsin valla

ada şikede gecen bir kulüp var kulüpde 100 mılyon alacağı olan bir başkan var şimdi bu başkan bjk aleyhine karar cıkarırsa kendi çıkarları zarar görecek nasıl olurda bu adam aday olabılır aday olmasını geç adının gecmesi bile sıkandaldır yau muz cumhuriyetimi lan burası

hani rüyanda saçma sapan şeyler görürsün, sonra kalkınca da lan ne mantıksız bir rüyaydı allah korusun falan dersin. o rüyaların gerçek olması gibi bi süreç yaşıyoruz şu an. rezalet ötesi bişey. yıldırım demirören kimdir nedir abi, yahu güldürmeyin tüm dünyaya bizi. biraz aklınızı başınıza alın ya, bu kadar mı köretti bu para kaybetme sevdası sizi. türk futbolu zaten cayır cayır yanıyordu, bu adamı getirirsen üzerine benzin dökmekten beter olur.

Üst Alt