Demirören'i Destekleyen ve Desteklemeyen Kulüpler | 13 Kulüp Desteğini Açıkladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'i Destekleyen ve Desteklemeyen Kulüpler | 13 Kulüp Desteğini Açıkladı

Cevap: Kayserispor : Demirören'i Destekliyoruz

bu ulkenin yuz karasi insanlarisiniz.. Tarihe isminiz lekeli bir bicimde yazilcak...

Arkadaşın biri diğer başlıkta Kayseri desteklemiyor bilgisine, Kayseri'den bu onurlu davranışı beklemiyorum, onlar destekler demişti. Kendisi tebrik ediyor ve mesajını yılın mesajına şimdiden aday gösteriyorum.

Dediğim gibi şikeci tayfanın oyları Demirören'de toplanacak.Aday sayısının fazla olmasından dolayı diğer oylar dağılırsa bu beceriksiz TFF başkanı olur.

Ben sizi Fener yalakası diye biliyordum ama demek ki Fener yalakasına yalakalık yapabiliyormuşsunuz :yenieek:

Kayseride şerefsiz camiaların başında geliyor. ama 8 ayda ateş olsalar cürümleri kadar yer yakacaklarını gösterdiler. Bu böyle devam edecek

Karabükspor: "Demirören'i destekliyoruz"

Kamuoyuna Duyurulur

Türk Futbolunun çok zor bir dönemden geçtiği şu günlerde, kulübümüz yapılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı seçimlerinde mevcut sorunları bilen Sayın Yıldırım Demirören’i destekleme kararı almıştır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Kardemir D.Ç. Karabükspor Kulübü

Üst Alt