Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı

Cevap: Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı

arkadaşlar herkes kameranın oldugu tribüne kafayı takıyor görüntü olarak tv den kötü gözükebilir ama,antep maçında 40bin kişi vardı mesela.Trt leş yayın yapmış.Maçın içinde inanılmaz bi taraftar baskısı vardı.Tabiki full dolarsa daha etkileyici olur ama çok takılmayın bu duruma.

Ultraslan tam orda olsa iyi olurdu. :eek:

Çarşı orda Fi Yapıda

Geçen sene bizde bi ara ordaydık

Ama oranın biletleri çok pahalı,Bjk oranın biletlerini çok düşük tuttu,çoğuda beleş ve dünyada hep Kop tribünü kale arkaları olur

Bjk stad gelirinden çok düşük kazanıyor bu yüzden,en pahalı yerlerin ucuz yada beleş,görüntü olarak hoş olsada,maddi açıdan sakat bi durum

arkadaşlar herkes kameranın oldugu tribüne kafayı takıyor görüntü olarak tv den kötü gözükebilir ama,antep maçında 40bin kişi vardı mesela.Trt leş yayın yapmış.Maçın içinde inanılmaz bi taraftar baskısı vardı.Tabiki full dolarsa daha etkileyici olur ama çok takılmayın bu duruma.

antep macinda 40 bin kisimi vardi ??

stadin en az yarisi bostu abi nerden bahsedion

Yanlız deli bir hasılat elde edilecek bu bilet satışından.

700 lük biletler sadece 2 blok var 800 kişilik oldugunu düşünürsek 560.000 bu alandan gelir elde ediliyor sadece.

Yanlız deli bir hasılat elde edilecek bu bilet satışından.

700 lük biletler sadece 2 blok var 800 kişilik oldugunu düşünürsek 560.000 bu alandan gelir elde ediliyor sadece.

Yönetim becerikli olup adam gibi bir kadro kursaydi yarim sezon boyunca o paralari cikartmistik bile biz. Gelecek sezon müthis bir gelir elde etmeliyiz stattan. Ona göre de bir takim kurulmali. Bu gelirin her mac elde edildigini bir düsünsenize?

antep macinda 40 bin kisimi vardi ??

stadin en az yarisi bostu abi nerden bahsedion

stadtaydım.kale arkaları,iki maraton tribünün üst katları full doluydu.Alisamiyene göre numaralı olarak adlandırılan maraton tribünün alt katlarıda oldukça kalabalıktı.sen sadece kameranın çektigi tribünü görüyorsun ondan öyle geliyor

arkadaslar, su anki satilan bilet durumunu nasil ögreniyorsunuz, yani o resimlere biletix'in sayfasinda nasil ulasabilirim, yani son durum resimleri. ben sadece diger standard resimleri görüyorum biletixin sayfasinda...

gsbonus sahibi olmak hikaye arkadaşlar.2 gündür kale arkası bilet yok.200 lükler kalmoş en ucuz.nasıl saçmabirşey bu

arkadaşlar batı tribünü 203 blokta fazla bi biletim var karaborsacı falan değilim arkdaşm gelemeyeceği için satıyorum aldıım fiyat 200 o fiyata veriorum ihtiyacı olan pm atsın...

Ankara içi elden teslim edebilirim.

Bir olaylar döndü,bir kısmı GSStore'lara tahsis edildi zaten kale arkası biletlerin,maç gününe kadar belirli miktar alışveriş yapana bedava bilet veriyorlar çünkü.

Biz sistem açıldığı gibi girdik,saçma pin kodu olayı çalışmadı,yarım saat sonra biletix çağrı merkezini aradığımızda biletler bitmişti.Yaklaşık yarım saat içerisinde 5bin-10bin bilet arası satılması imkansız.

Boşu boşuna demiyoruz en büyük karaborsacı Biletix diye.Bu bilet satma işinin tekelleşmesi çok kötü.

Üst Alt