Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı

Cevap: Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı

Fenerbahce stadinda güvenlik boslugu oluyor mu? Ben pek hatirlamiyorum da? Niye biz 45.000 kisi olacagiz da Fenerbahce stadinda hep 52.000 full oluyor?

Güvenlik boşluğu o kadar büyük olmaz ne yaptın. Hepsini toplayınca 45 bin anca ediyor senin dediğine göre.

güvenik boşluğu için bir rakam vermedim ki dostum

kalan biletler için vb vb yazdım bir kaç kalem

rakip takım , güvenlik boşluğu, taraftar gruplarına klubun verdiği, yönetim ve futbolcu yakını biletleri vb vb

1. kategori tamamen bitmiş durumda. Orası zaten 2 blok herhalde toplam 800 kişilik falandır

Bilet seçilebiliyor ama satın al dediginizde. Uyarı çıkıyor karşınıza ona dikkat edin.

güvenik boşluğu için bir rakam vermedim ki dostum

kalan biletler için vb vb yazdım bir kaç kalem

rakip takım , güvenlik boşluğu, taraftar gruplarına klubun verdiği, yönetim ve futbolcu yakını biletleri vb vb

Sonuçta stad full dolacak Gökhan abi :)

Ayrıca bir arkadaş şöyle demiş;

sponsor biletlerinin çoğu ülker aile tribününden veriliyor. orası da dolacaktır.

Önemli olan, karşı maratonun komple dolması. Yoksa orda yine boşluk olursa, istediği kadar kale arkası dolu olsun, çok dandik duruyor.

Lig TV'de maci izledigimiz kameranin karsisi hangi tribün? Oralarin dolmasi lazim. Yoksa kötü görünüyor.

Fenerbahce stadinda güvenlik boslugu oluyor mu? Ben pek hatirlamiyorum da? Niye biz 45.000 kisi olacagiz da Fenerbahce stadinda hep 52.000 full oluyor?

Önlem falan alındı mı?, Alttakilere birşey atmasınlar diye file falan yapıldı mı??,Fb taraftarı baya geç çıkar..Bütün herkez metro ile gidince onlar çıkarılmaya başlanır..Ulaşım sorunu yinede olacaktır.

diğer renktaşa da açıkladım, sanırım ben yanlış ifade ettim az önce

konuştuğum rakamları yazmadığım için küdsratları yazmadım

mesela kombine sayısı 20 bin dedim ama 22 bin civarı sanırım

sponsor 14 bin dedim 14 bin küsür

dediğim gibi rakip takım, güvenlik boşluğu, yönetim ve futbolcu yakınlarına verieln kontejyan biletler, taraftar grubuna verilen biletler ile full satışda sayılır

öyle 45 bin kişiye oynamayacağız yani

Önlem falan alındı mı?, Alttakilere birşey atmasınlar diye file falan yapıldı mı??,Fb taraftarı baya geç çıkar..Bütün herkez metro ile gidince onlar çıkarılmaya başlanır..Ulaşım sorunu yinede olacaktır.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi TTArena'da Devam Eden Çalışmalar

gsbonusum var fakat maça bilet alamadım yazıklar olsun 2 tanede pegasus bileti arıyorum yok yok yok karaborsacılar kaynıyor etrafta !!

Lig TV'de maci izledigimiz kameranin karsisi hangi tribün? Oralarin dolmasi lazim. Yoksa kötü görünüyor.

Kamera açısının karşısı E blok,aslında kameranın olduğu B blokta hemen hemen aynı durum var ama görünmüyor

İşin komik tarafı oraların çoğu Vip,o koltukların sahipleri var,maça gelmiyorlar

Sonuçta stad full dolacak Gökhan abi :)

Ayrıca bir arkadaş şöyle demiş;

sponsor biletlerinin çoğu ülker aile tribününden veriliyor. orası da dolacaktır.

ben de full dolacağına inanıyorum :)

ama kızdığım nokta şu

kale arkası biletler için verilen çok sayıda sponsor bilet

olması gerekn şuydu:

mümkün olduğunca sponsor biletleri dengeli dağıtacaksın ki

düşük bütçeli, öğrenci olan taraftarın da yeterince bilet alabilsin

60 lık bilet çok az satıldı

gs bonus kartımız var(dı), o kadar çabaladık yine ancak 200 lük bilet alabildik :)

Sponsor biletleri ne demek? Yani firmalara mi dagitilacak yine, yoksa Galatasaray taraftarlari mi aliyor bu biletleri?

Üst Alt