Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı

Cevap: Derbi Biletleri Bugün Satışa Çıktı

Şuanda kategori 6 ve 7 den satış yapılmıyor sanırım bitmiş durumda

5. kategoride 200 lira. Artık burdan alacağız ne yapalım.

yarın genel satış var beyler bugün sınırlı tutulmuştur biletler.

Eski Deplasman Tribünün orası da artık bizim ve oradaki koltuklar da satışa çıkarılmış ve tükenmiş durumda.

Cevap: Derbi Biletleri Yarın Satışa Çıkıyor

O kısımdaki localar kullanılacak mı acaba. Arada cam var ama yinede gerginlik yaşanabilir 2 taraf arasında.

Ayrıca hem ürün alayım hemde maça gideyim diyenler için 200 lira üstü alışverişlerinizde gsstoreden bir pegasus bileti hediye. Bunuda göz önünde bulundurun diyelm

Cevap: Derbi Biletleri Yarın Satışa Çıkıyor

O kısımdaki localar kullanılacak mı acaba. Arada cam var ama yinede gerginlik yaşanabilir 2 taraf arasında.

Ayrıca hem ürün alayım hemde maça gideyim diyenler için 200 lira üstü alışverişlerinizde gsstoreden bir pegasus bileti hediye. Bunuda göz önünde bulundurun diyelm

Oradaki gördüğünüz yerler loca değil restoran olarak kullanılıyor. Yani bir sorun yok.

arkadaşlar bi soru sorucam yerini bulamadım buraya yazmak zorunda kaldım biletix den maç için bilet alıcam ankara dan gelicem gs bonusum var ama kale arkaları yani 60 tl lik bileti alabiliyormuyum orada göremedim kusura bakmayın . Ankarada çok maça gittik ama ist. nasip olmadı ne yapabilirim...

Cengiz 60 ve 100 tl lik biletler tükenmiş gözüküyor ama dolaştığım Galatasaray forumlarında yarın genel satışda 60 ve 100 tl lik biletlerin satılacağı duyumları dolaşıyor.

tüh ya kaçırdık desene bu bonus işe yaramıyor mu istanbuldan aldırsam birisine bileti kaç aydır bu maçı bekliyorum ben ne yapabilirim geç kaldık desene off

3 4 saat de gs bonus ile bilet alamıyorsak yazıklar olsun bu karta vala iptal ettircem yarın alamazsam...

Üst Alt