#DerbideOmuzOmuza Yalanı ve Saçmalığı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#DerbideOmuzOmuza Yalanı ve Saçmalığı!

Bu şikeciler ne omurgasız, ne şerefsiz topluluk ya. Başkanından yöneticisine, futbolcudan taraftarına karaktersiz embesiller sürüsü..

Neymiş efendim derbi omuz omuza izlenmeliymiş. Bak ya barış güvercinlerine bak, sevgi pıtırcıklarına bak! :D

Her sene KaRıköy'de ortamı gererler, bütün şerefsizlikleri yaparlar, kavga çıkartırlar, bizim oyuncuları tahrik etmeye çalışırlar, Sneijder gibi kuyruk acıları olan yıldızları sakatlamaya oynarlar; maç Arena'ya gelince vay efendim dostluk, kardeşlik, barış hassssssssss... ulan! NAH size dostluk, NAH size kardeşlik!

Siz kimsiniz ulan? Türk spor tarihinin yüz karaları.. Hayatınız Galatasaray kompleksi altında kudurarak geçiyor, her an Galatasaray'a küfür ediyorsunuz sonra yılın bir günü her şeyi unutalım öyle mi? Hadi siz malsınız da bizim buna inanacağımızı nereden çıkarıyorsunuz? Herkesi kendiniz gibi gerizekalı mı zannediyorsunuz?

Bu sezon çok kötü olabiliriz ancak bu maç bir nebze de olsa teselli bulmamızı sağlayabilir. Gerekirse kemik sesi gelsin. Şikecilerin titrediğini görelim! Cimbombomun çocuğu, fenevin ve ayının kocası Wesley Sneijder, yine döşesin boruları! Hem keyfimiz yerine gelsin. Hem de şampiyonluk umutları iyice azalsın şikecilerin..

#SaldırGALATASARAY

Sizde şu mevzuları büyütüp durmayın zaten takım bok gibi adamlar bizi yenecek sonra diyeceklerki taraftar olmadanda biz koyduk geçtik ağızlarına laf veriyorsunuz zorla adamların.

Biz kendimize bakalım takım bok gibi şu maçta sahamızdaki yenilmezlik serimizi kaybetmeyelim tek derdimiz o olsun ruhsuz futbolcuları nasıl motive edicez onu düşünelim.

Sizde şu mevzuları büyütüp durmayın zaten takım bok gibi adamlar bizi yenecek sonra diyeceklerki taraftar olmadanda biz koyduk geçtik ağızlarına laf veriyorsunuz zorla adamların.

Biz kendimize bakalım takım bok gibi şu maçta sahamızdaki yenilmezlik serimizi kaybetmeyelim tek derdimiz o olsun ruhsuz futbolcuları nasıl motive edicez onu düşünelim.

Milyon eurolar kazanan futbolcular da ezeli rakibin maçına motive olsunlar bir zahmet. İyi onu da gariban vatandaş düşünsün. Başka işimiz gücümüz kalmadı anasını satayım.

İşte bu tür kafalar yüzünden futbolda şiddet var

Soyları tükenmesi dileğiyle

Tıpkı Selçuk kaptanımızın yaptığı Fener formalı şahıslar

İtilmeli
1431681-30630475-2560-1440.jpg

Yere düşürülmeli
457440368-galatasarays-selcuk-inan-and-fenerbahces-gettyimages.jpg

ve bombalanmalıdır.
ters_kose_h6739.jpg

Fikir son derece güzeldir. Gerekli deplasman seyircisi gelsin ve teröre karşı en güzel mesajı verelim. Sneijderimiz de bu kez iki sağa iki sola çaksın. Bunalrı birbirinin alternatifi saymak komik.

Lan fenevlilerin ne kardeşliğini gördün bunca yıldır? Mağarada mı yaşıyorsun birader? Bir gol olunca görürsün kardeşliği.

Macta fenerliler küfür ediyorda biz onlara etmiyormuyuz sanıyorsun 2 grupta ana bacı birbirine sövüyor sonra cıkısta bi taraf 1 saat gec cıkıyor buna ne gerek var? Senın fenerlı arkadaşın annen baban yok mu kardeşim küfür ettigin adamla yarın yüz göz olacaksın holiganlıga gerek yok...

Macta fenerliler küfür ediyorda biz onlara etmiyormuyuz sanıyorsun 2 grupta ana bacı birbirine sövüyor sonra cıkısta bi taraf 1 saat gec cıkıyor buna ne gerek var? Senın fenerlı arkadaşın annen baban yok mu kardeşim küfür ettigin adamla yarın yüz göz olacaksın holiganlıga gerek yok...

Bak kardeşim ben holigan olma taraftarı değilim ancak o dediğin nefret fenevlilerde bizden çok daha fazla. Bu fikri ortaya atan 12 Numara, fenerist gibi holigan aziz yıldırım şerefsizinin yönettiği hesaplar. Bunlar sadece maçta değil 7/24 Galatasaray'a söven herifler. Kalabalık gezerken Galatasaray formalı tek gördüklerine saldıracak kadar şerefsiz herifler. Ciğerlerini biliyoruz bunların, kimse kardeşlik masalları anlatmasın. Bir sene kaRıköy'de dediler mi birlikte izlensin diye! Kurşun olayı falan olmuştu sezon başı, deselerdi ya.. Demediler, demezler, işlerine gelmiyor çünkü. Onlar sadece çıkarı olduğu zamanlar kuzu postuna bürünürler. Emin ol isterdim taraftarlar arasında dostluk olsun ama eskidendi o. Aziz şerefsizi geldiğinden sonra nefret sardı her yanı. Bu saatten sonra da düzeleceğini hiç sanmıyorum. İmkânsıza yakın!

Lan fenevlilerin ne kardeşliğini gördün bunca yıldır? Mağarada mı yaşıyorsun birader? Bir gol olunca görürsün kardeşliği.

Etrafımdaki Fenerlilerden en ufak bir sıkıntı görmedim.

Yukarıda 3-5 yönetici müsvettesi ortamı geriyor diye, sahada Emre-Volkan gibi sahada iit gibi dalaşan adamlar sonra milyon euroları Galatasaray'da oynayan kankileriyle yerken bir kaç taraftar grubunun serseri mensupları birbirini bıçakladı diye ben Fenerlilerle düşman olamam. Hele bugünlerede hiç olamam.

Etrafımdaki Fenerlilerden en ufak bir sıkıntı görmedim.

Yukarıda 3-5 yönetici müsvettesi ortamı geriyor diye, sahada Emre-Volkan gibi sahada iit gibi dalaşan adamlar sonra milyon euroları Galatasaray'da oynayan kankileriyle yerken bir kaç taraftar grubunun serseri mensupları birbirini bıçakladı diye ben Fenerlilerle düşman olamam. Hele bugünlerede hiç olamam.

Senin etrafından ibaret değil fenev taraftarları. O 7/24 Galatasaray'a küfür eden, holigan, insan müsvetteleriyle de ben dost olamam.

Üst Alt