#DerbideOmuzOmuza Yalanı ve Saçmalığı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#DerbideOmuzOmuza Yalanı ve Saçmalığı!

Senin etrafından ibaret değil fenev taraftarları. O 7/24 Galatasaray'a küfür eden, holigan, insan müsvetteleriyle de ben dost olamam.

Bence siz taraftar gruplarındaki bütün taraftarların milyonda birini oluşturan küçük gruplarla ve sosyal medyada asıp kesen saçma sapan tiplerle fazla doldurmuşsunuz kendinizi. Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu dışında nefret ettiğim fenerli yok. Galatasaray, BJK, Fener, Trabzon, Bursa ve bütün diğer takıların taraftarlarının %99'u senin, benim bizim gibi adamlardır. Ayrı olmaları düşünüelemez zaten :) %1'lk kesimde her takımda vardır. Mesele zaten bu tür beraberliklerle onları tribünlerin dışına atmak.

Bakın buda var mıllet saha dısında bırbırıne sovuyor dövüyor futbolcular aldıkları paralarla birlikte barlarda cafelerde eglenıyor bızde mal gıbı dövüşüyoruz :d

Benim normal taraftarla sorunum yok. Diğerlerine karşıyım. Onlar değişmeden de olmaz o dediğin.

oyleyse sen de bizdensin

amacimiz onlari degistirmek

senin, benim gibi yapmaktan soz etmiyorum

cahil, hooligan taraftar kitlesini daha buyuk bir kitlenin baskisiyla daha ilimli hale getirip, disariya da pek cok olumsuz yansimasi olan, tribunlerdeki savas ortamini dindirmekten bahsediyorum.

3 5 velet birlık olup kalabalık olunca mılletın anasına bacısına sövme yetisi kazanıyor otomatik olarak random gelen bi skill bu.

Sizde şu mevzuları büyütüp durmayın zaten takım bok gibi adamlar bizi yenecek sonra diyeceklerki taraftar olmadanda biz koyduk geçtik ağızlarına laf veriyorsunuz zorla adamların.

Biz kendimize bakalım takım bok gibi şu maçta sahamızdaki yenilmezlik serimizi kaybetmeyelim tek derdimiz o olsun ruhsuz futbolcuları nasıl motive edicez onu düşünelim.

Kusura bakma Paşam.

Feneve Koyacaz.

Eğer ciddi anlamda dostluk çağrısı olsa bir dakika durmam tamam derim kendi şahsıma ama gel görki işin sırf bir maç kazanmak için ortaya atıldığını bildigimden asla olmamali diyorum. Bir kere sen hayatını acı şekilde kaybetmiş insanlar üzerinden sırf futbolda bir başarı kazanmak için rant sağlamaya çalışıyosun. Rezil vahim ve haysiyetsiz bi durum bu igrenc insanlar dahi yapmaz boyle birsey. Aziz dediğin adam milliyetçiliğin m sinden anlamaz umursamaz. Bu adamın emrindeki paralı Köpeklerde anca menfaatleri gereği bu ne derse onu yaparlar sonuç sırf bu maçı kazanıp şampiyonluk için bir adım öne geçmek istiyorlar. Ayrıca 4. Yıldız için acaip planları var bu kuşların suan bizim baya altimizdalar ve eziliyolar sırf istedikleri bunu ortadan kaldırmaya çalışmak. Bknz uefa kupasını alma isteği tek amaç Galatasaray i geçmek. Sırf bu amaçları uğruna saldırıda hayatını kaybeden insanları kullanmaya kalkacak kadar iğrenç insanlarla aynı toplumda yaşıyoruz rezillik başka adı yok madem okadar çok istekliler desinlerki maçta değil ama teröre karşı gelin bir yürüyüş yapalım o zaman iyi niyet arasın ama bak bomba patladı hadi sizin stada gelelim ne güzel is ya biz salagiz zaten. Daha bu geceki maçtan sonra bile forumlarında sayfalarında bragaya yenilmisler Galatasaray Beşiktaş muhabbeti yapıyorlar bu adamlar iki gün önce dost olalım diyolardi ne değişti Bu gece ?? Adamın teki yazmış bizim için bu maç değil hafta sonu gs maçı önemli diye buna inanan saf taraftarımız var ben asıl buna üzülüyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Eğer ciddi anlamda dostluk çağrısı olsa bir dakika durmam tamam derim kendi şahsıma ama gel görki işin sırf bir maç kazanmak için ortaya atıldığını bildigimden asla olmamali diyorum. Bir kere sen hayatını acı şekilde kaybetmiş insanlar üzerinden sırf futbolda bir başarı kazanmak için rant sağlamaya çalışıyosun. Rezil vahim ve haysiyetsiz bi durum bu igrenc insanlar dahi yapmaz boyle birsey. Aziz dediğin adam milliyetçiliğin m sinden anlamaz umursamaz. Bu adamın emrindeki paralı Köpeklerde anca menfaatleri gereği bu ne derse onu yaparlar sonuç sırf bu maçı kazanıp şampiyonluk için bir adım öne geçmek istiyorlar. Ayrıca 4. Yıldız için acaip planları var bu kuşların suan bizim baya altimizdalar ve eziliyolar sırf istedikleri bunu ortadan kaldırmaya çalışmak. Bknz uefa kupasını alma isteği tek amaç Galatasaray i geçmek. Sırf bu amaçları uğruna saldırıda hayatını kaybeden insanları kullanmaya kalkacak kadar iğrenç insanlarla aynı toplumda yaşıyoruz rezillik başka adı yok madem okadar çok istekliler desinlerki maçta değil ama teröre karşı gelin bir yürüyüş yapalım o zaman iyi niyet arasın ama bak bomba patladı hadi sizin stada gelelim ne güzel is ya biz salagiz zaten. Daha bu geceki maçtan sonra bile forumlarında sayfalarında bragaya yenilmisler Galatasaray Beşiktaş muhabbeti yapıyorlar bu adamlar iki gün önce dost olalım diyolardi ne değişti Bu gece ?? Adamın teki yazmış bizim için bu maç değil hafta sonu gs maçı önemli diye buna inanan saf taraftarımız var ben asıl buna üzülüyorum

Sanki 6 aydır var bu ülkede yıllardır terör var şimdiye kadar niye çağrı yapmadınız akıllarınca umutun babasıda ölmüşken durumdan istifade edelim dediler ama yemedi işte.

Sanki 6 aydır var bu ülkede yıllardır terör var şimdiye kadar niye çağrı yapmadınız akıllarınca umutun babasıda ölmüşken durumdan istifade edelim dediler ama yemedi işte.
Aynen öyle. Nekadar iğrenç bir durum dimi yazık ya valla ben utandım insanligimdan insanlık cidden kalmamış bunlarda ne desem bilemiyorum :S

Üst Alt