Derin Galatasaray'dan Seçim Kararı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derin Galatasaray'dan Seçim Kararı!

Acele ise 'seytan' karisir. Sn. Ünal Aysal'in mayis 2018 hazirliklarina karsi hamle yapacaklar endisesi tasiyorum. Surpriz 1 baskan adayi oldu bittiye getirilerek gsnin gelecegi karartilabilir.
Şimdi seçim kararı alınsa ve Mayıs ayında seçimli olağanüstü genel kurul yapılsa Aysal aday olmayacak mı yani? 2018'e Galatasaray diye bir şey kalmayabilir. Böyle bir şey olur da Aysal aday olmazsa eğer üzülerek belirtmek zorundayım ki mason başganımı defterden silerim.

Bu yönetim inmesi gerekiyor. Galatasaray´i sportif olarak kötü yola sokan cok baskan vardi, ama kimse futbolu kardesine emanet edecek kadar cahil ve ahmak degil idi.

İnan Kıraç ile Faruk Süren kendinizi camdan atın deseler atlar bu derin Galatasaraylılar

İnşallah inşallah doğrudur ...

arcelor-mittal-packing-ukrayna-yonetim-kurulu-baskani-adnan-ozturk-cumhuriyete-konustu.jpg

"Ben Galatasaray'ı yaşıyorum. Galatasaray'la yaşıyorum. Aslolan Galatasaraydır..."

Adnan Öztürk- 2012

arcelor-mittal-packing-ukrayna-yonetim-kurulu-baskani-adnan-ozturk-cumhuriyete-konustu.jpg

"Ben Galatasaray'ı yaşıyorum. Galatasaray'la yaşıyorum. Aslolan Galatasaraydır..."

Adnan Öztürk- 2012

Galatasaray´da ciddi anlamda bir degisim, ve bir vizyon katabilecek tek potansiyal Baskan adayinin oldugunu düsünüyorum. Ali Dürüst ve Apo´yu yanina alirsa büyük bir is basarmis olur. Ayni zamanda futbolu, bilenlere emanet edecek bir isim.

Adnan Öztürk gelirse bir degisim olabilir takimin yönetilis bicimden. Bunu hedef olarak gören herkes Adnan Öztürk´ü desteklemelidir.

Diger potansiyal olarak aday gösterilenler bir degisim getiremezlerde, maximal yeni bir heyecan ve umut olur. Ve bunun ekmegi de 2-3 ay yenir.

Şimdi seçim kararı alınsa ve Mayıs ayında seçimli olağanüstü genel kurul yapılsa Aysal aday olmayacak mı yani? 2018'e Galatasaray diye bir şey kalmayabilir. Böyle bir şey olur da Aysal aday olmazsa eğer üzülerek belirtmek zorundayım ki mason başganımı defterden silerim.

Kıllandım bu kalkışmadan renkdash, kirli eller düğmeye bastı Başkanımızı engellemeye çalışıyor. Ama Başkanımız kanının son damlasına kadar mücadelesini verecektir canından çok sevdiği gssi için, bu konuda şüphen olmasın.

Galatasaray´da ciddi anlamda bir degisim, ve bir vizyon katabilecek tek potansiyal Baskan adayinin oldugunu düsünüyorum. Ali Dürüst ve Apo´yu yanina alirsa büyük bir is basarmis olur. Ayni zamanda futbolu, bilenlere emanet edecek bir isim.

Adnan Öztürk gelirse bir degisim olabilir takimin yönetilis bicimden. Bunu hedef olarak gören herkes Adnan Öztürk´ü desteklemelidir.

Diger potansiyal olarak aday gösterilenler bir degisim getiremezlerde, maximal yeni bir heyecan ve umut olur. Ve bunun ekmegi de 2-3 ay yenir.

olası bi seçimde mutlaka aday olacağını sanıyorum eğer dur adnan florya ve rivayla henuz işimiz bitmedi sıranı bekle demezlerse gene.
bunun yabancı yönetici hayali vardı hatta polata kaybettiği seçimde peter kenyonmu ne onu falan getirmişti. bakalım yenilikçi düşünceleri aynı şekilde devam ediyormu.

olası bi seçimde mutlaka aday olacağını sanıyorum eğer dur adnan florya ve rivayla henuz işimiz bitmedi sıranı bekle demezlerse gene.
bunun yabancı yönetici hayali vardı hatta polata kaybettiği seçimde peter kenyonmu ne onu falan getirmişti. bakalım yenilikçi düşünceleri aynı şekilde devam ediyormu.

Aynen Peter Kenyon.Eski Manchester United ve Chelsea CEO'su.

Kıllandım bu kalkışmadan renkdash, kirli eller düğmeye bastı Başkanımızı engellemeye çalışıyor. Ama Başkanımız kanının son damlasına kadar mücadelesini verecektir canından çok sevdiği gssi için, bu konuda şüphen olmasın.
Katılmıyorum. Dursun'un indirilmesi Ünal Aysal'ın önünü açar. Ünal Başganım da başkanlığı düşünüyorsa koyar adaylığını alır başkanlığı bu kadar basit. Alamazsa da en azından derin gs istemedi der düşmanımızı netleştiririz.

"Bildirildi"' "ögrenildi" diye yazildigina göre haber büyük bir ihtimalle yalandir diye düsünüyorum.

Fatih Altayli yalanlamis zaten, gerçi Altayli da güvenilir birisi degil orasi ayri tabi.

Aynen adam Peter Kenyon,Esteve Calzada,Thomas Kurth gibi isimleri getirecekti.
Bir vizyon koymuştu ama Adnan Polat seçildi sonraki süreç malum.

Ben içeriden çomak sokulmazsa en iyi yönetecek kişi olduğunu düşünüyorum.

Futbol şubesine kardeşine ,espor için yeğenini getirecek biri değil en azından neler yapılması gerektiğini bilen biri

Bugün bir fikoya baktım bir de Dursun'un anlamsız boş boş lakırdılarını dinledim cidden utandım.

Böyle rezil bir başkan olamaz futbol tarihinin en rezil başkanı bence sadece bizim değil.

Fiko nasıl kendi parasıymış gibi davranıyor beşiktaş'ın parasına Adnan Öztürkte aynı olur

Tutumluluğun yanında da futbolda başarılı olabilecek profesyonel yapıyı kurar

İnşallah bu Dursun çilesi biterde mayısta Adnan Öztürk başkan olur.

Üst Alt