Diagne: "Taraftarımıza borcum var, Galatasaray için çok iyi şeyler yapacağım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne: "Taraftarımıza borcum var, Galatasaray için çok iyi şeyler yapacağım"

Club Burugge buna resmen S. Git dedi. Kadro dışı bıraktı. Adamın bir şekilde alınabilirlik yanı vardı istatikleriyle ama gittiği kulüpte defedimek istenmesi kendi suçu.
Orada haklısın adam kırık, kendini Lewandowski sanıyor ama yine de bonservis konusunda Apo suçlu. Kasımpaşa başkanına "5' e vermiyorsan almıyorum kardeşim" deyip masadan kalkmak yerine artık nasıl zavallı bir surat ifadesiyle yalvardıysa, bu kaç para istesek verecek diyerek 13'e çaktılar adamı. Adam alırken böyle aciz, satarkende elin arabına bizi kazıklatabilecek kadar çapsız.

Apo gibi ömründe pazarlık etmemiş, blöf nedir duymamış, birşey alıp satmamış adamlar yerine Süleyman Hurma gibi bir alış satış experti göreve getirilmezse kulüp batacak zaten.

Orada haklısın adam kırık, kendini Lewandowski sanıyor ama yine de bonservis konusunda Apo suçlu. Kasımpaşa başkanına "5' e vermiyorsan almıyorum kardeşim" deyip masadan kalkmak yerine artık nasıl zavallı bir surat ifadesiyle yalvardıysa, bu kaç para istesek verecek diyerek 13'e çaktılar adamı. Adam alırken böyle aciz, satarkende elin arabına bizi kazıklatabilecek kadar çapsız.

Apo gibi ömründe pazarlık etmemiş, blöf nedir duymamış, birşey alıp satmamış adamlar yerine Süleyman Hurma gibi bir alış satış experti göreve getirilmezse kulüp batacak zaten.

Öyle, haklısın. Benim zaten ne bir yöneticiyi nede bir şahsı savunduğum falan yok. Son günlere bırakırsan transferi, hata yapma olasılığın çok yüksek.

Kampa alacağız tabii ki. Hazırlık maçlarında oynayacak, satmak istediğin oyuncuyu önce parlatman gerekiyor. Verim alırsak veya teklif gelmezse takımda kalacaktır.

Üst Alt