Diana Taurasi Resmen Galatasaray M.P.'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diana Taurasi Resmen Galatasaray M.P.'da!

Cevap: Taurasi Cimbom yolunda

Ezik medyası fb diana'dan vazgeçti haberleri yapmaya başladı. Amaç eziklerin elinden kaptığımızı belli etmemek.

TimurKUBAN Timur KUBAN

Taurasi istiyo da, biz istiyo muyuz? Gerci Aysal Baskan "bulunsun" diye bile bastirip alir...

Okadar

ispanyol basını ros casaresle anlaştıgını ve açıklanacağını yazmış..

Diana gelirse çok karşı çıkan olacağını sanmıyorum.Alba,Diana çok iyi olacak..Yerlilerdede hep aynı isimlere yöneliyoruz..

Penny Taylor ağlar şimdi:)

Fener alırsa Galatasaray'dan kaptı, biz olursak fener istemedi ondan Galatasaray'a gitti denecek.

Bence Fowles işi tamamen yatacak ya da o gelince Tina gidecek. Ligde zaten Işıl-Taurasi(XXX)-Alba-Bahar-Tina 5'iyle oynayacağız, Tina'yı Fowles'a yedek olarak düşünmüyorlardır herhalde. Avrupa'da ikisini birden oynatmak olabilirdi ama şu durumda olmaz.

Arkadaşlar cehaletimi mazur görün.Diana Taurasi Bayan Basketbol'un Michael Jordan'ı değil midir?Bazı istemeyenler sırf Fenerbahçe'de oynadığı için mi istemiyor ben mi yanlış anladım?

Taurasi/xxx (USA)

Alba

Tina (USA) şu anda yabancılarımız. Avrupalı bir guard ve bir uzun alacağız bunların yanına.

Elimiz değmişken Babkina'yı da alalım ellerinden. :asd:

Arkadaşlar cehaletimi mazur görün.Diana Taurasi Bayan Basketbol'un Michael Jordan'ı değil midir?Bazı istemeyenler sırf Fenerbahçe'de oynadığı için mi istemiyor ben mi yanlış anladım?

Michael Jordan falan değil olsa olsa Kobe'dir. Yani tüm zamanların değil sadece son zamanların en iyisi. Jordan''ı arıyorsan Clarissa Davis daha yakın diyebiliriz.

Doping olayı var, Taurasi o konuda hala temizlenmiş değil bir çok kişinin gözünde, ben de dahil.

Üst Alt