Diana Taurasi Resmen Galatasaray M.P.'da! - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diana Taurasi Resmen Galatasaray M.P.'da!

Cevap: Diana Taurasi Resmen Galatasaray M.P.'da!

Diana Taurasi´nin Galatasaray formasiyla cikacagi ilk resmi mac Cumhurbaskanligi Kupasi. Rakip Fenerbahce :)

Hakan Üstünberk adına tezahürat yapılıyor, en ufak bir kötü ima dahi yok ama medyamız nasıl olduysa bunu tepki olarak algılıyor. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

bu medya ne ezik ya..

maraton.com.tr ye baktım şimdi.. transferi yapan biziz o haber aşağıya kaymış girişte yok

fb nin taurasi açıklaması girişte büyük haber olarak duruyor.

hayır haber değeri olan hangisi?? bu kadar komik olunmaz bu kadar ezik olunmaz ya :D

2nro77r.jpg

------------------------------------------

1rureb.jpg

Doymadim, doyamadim!

71037_125655240777821_5836887_n.jpg

[video=youtube;FrX8qJFV-F0]https://www.youtube.com/watch?v=FrX8qJFV-F0[/video]

İyi de hacılar bir söyleyin hele. Takımın başkanı yokken biz bu transferi nasıl yaptık ?

:SS:

Hala Taurasi'nin gelisinin etkisindeyim, sabah uyandim sonra tekrar uyumaya calistim. Uyicam derken ilginc bir sekilde aklimda Taurasi vardi, sonra Fowles Alba falan uyuyamadim hatta Augustus'ta vardi bi ara sanirim.

millet cahilliğimden soruyorum,şimdi fenerden açıkça iyimiyiz bayan basketbolda?

Bu fenerliler kendi kendilerini rezil duruma düşürüyolar.Ne komik bi camia bunlar:asd:

veliyigit Veli Yigit

Bence konu kapansın; 450.000 dolar daha yüksek teklife rağmen Taurasi Galatasaray'da. Herkes de bunu kabul etsin

veliyigit Veli Yigit

AA az sonra bir düzeltme geçecek. Hata yaptıklarını söylediler. Dileriz bu hataya uyan gazete ve siteler de düzeltme geçerler

Üst Alt