# Didier Drogba - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Didier Drogba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Drogba icin son kez!

millet sıkıldı galiba :) drogba olayını yine ortaya atmışlar.

amaaaa bir nokta var.... fatih terim bu sene için sağ bek ve forvet istiyor dimi.....???

drogba seneye kesin ayrılcak chelseaden lukaku-torres-anelka gibi isimler varken oynatırlarmı bilmem..

şimdi adebayor deniliyor ama aşağı yukarı daha pahalı drogbadan.

drogba alınır ise aynı fiyatlara

kombine sayısı 5.000-10.000 rakam artar.

tüm gözlerin galatasarayda olmasını ve ek reklam gelirlerini artırır.

forma ve diğer satışları düşünürsek ...

ve en önemlisi başkan ünal aysalın galatasarayın adını avrupada yokken bile duyurmak için bir hamle yapıp, maddi oalrak gelirleri artırıp geleceğin takımını kurmak gibi planlarını olduğunu söyliyorsa bekleyip görmek gerek 1 hafta...

zatenn real madrid maçına kadar transferler biter. bitmeside mecbur artık lig bir şekilde başlayacak tüm ülkelerde. ligler başladıktan sonra kşimseyi alamazsın.

hadi hayırlıısııı :)

Dun Ranger-Cheslea Macini seyr eden oldumu aranizda

Adam resmen hucuma dokturuyordu

Sozlesmede uzatmis bizim icin Drogba defteri kapanmisdir bence

Dun Ranger-Cheslea Macini seyr eden oldumu aranizda

Adam resmen hucuma dokturuyordu

Sozlesmede uzatmis bizim icin Drogba defteri kapanmisdir bence

adebayor alınması konusunda evet iyi isim ancak, onun yerine arshavin veya etkili bir forvet arkası almak daha iyi olur kanısındayım. drogba her zaman bizde yaşayacak.

drogba gelebilirmi sizce?? diye sorunn bir bana...

1 hafta içinde 100 futbolcu ismi geçer ama son bombayı ünal başkan patlatır bence.

Drogaba candir, ama ben arshavin gibi forvet arkasi oyniyacak bir adamin daha gerekli oldunu düsünüyorum bu takima.

Terim'e Drogba sözü

G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Arda'nın satılmasına şiddetle karşı çıkan Fatih Terim'e "Hocam, Arda'nın gitmesine onay ver, sana Drogba'yı alalım" dedi. Bu müthiş vaat üzerine Terim, Arda'nın yuvadan uçmasına izin verdi

Galatasaray transferde yine büyük oynuyor. Başkan Ünal Aysal'ın, Arda Turan'ın Atletico Madrid'e satılmasına karşı çıkan teknik direktör Fatih Terim'i, Drogba vaadiyle ikna ettiği belirtildi. Kulüpten sızan bilgilere göre başkan Ünal Aysal, Arda için "Ben bütün oyun planlarımı onun üzerine kurdum, hiçbir yere gidemez. Arda bana lazım. Bu transfere izin vermiyorum" diyen Fatih Terim'i ikna etme görevini bizzat üstlendi.

Aysal, tecrübeli çalıştırıcıya "Fatih hoca, Arda gitmeyi çok istiyor. Galatasaray'ı kafasında bitirmiş. Artık kalsa da verimli olmaz. Arda'nın gitmesine onay ver, sana Drogba'yı alalım" dedi. Drogba ismini duyunca adeta gözleri parlayan Fatih Terim, bir anda yumuşadı ve Arda'nın Atletico Madrid'e satılmasına onay verdi. Aysal ve kurmayları ise Drogba için kolları sıvadı. Galatasaray, Chelsea'nin Fildişili golcüsüne yıllık 5 milyon euro önerecek.

Fotomac.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt