# Didier Drogba - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Didier Drogba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Didier Drogba

eboue ve keitadan sonra drogba neden olmasın? alışma devreside kısa sürer,drogba gelirse zaten olay olurda maliyeti çok fazla ancak forlan yerine drogbayıda tercih ederim,forlan kadar para istiyor çünki.

Su Drogba icin istemezuk diyen arkadaslarin sopaya ihtiyaci var. Drogba lan bu Drogba. Dunyada futbolu bilen 100 kişiyi cevir sor "3 tane golcu say" diye 99u Drogbayi sayar. 14 milyon euro boylesi bi adam icin cok degildir. Ben geleceğini hic zannetmiyorum ama gelirse ortalik yikilir...

barosu satsınlar, stancuyu kiraya versinler. yerine arshavinle drogbayı alsınlar.

Allahım böyle bişey olsa

Chelsea de durum nedir. Onlar da forvete transfer yaptilar degil mi. Yanlis hatirlamiyorsam siyahi bir forvet, yeni drogba diyorlar. Eger forvet hatlarinda baya bir artis/trasnfer olduysa, neden olmasin derim. Yönetim de zaten Drogba konusunda baya bir ugras verdi ve Chelseaden cevap bekliyordu. Ve hatta "forvette istedigimiz takviyeleri yaparsak Drogbanin gitmesine izin verebiliriz" gibi seyler de yazidi medyada. Bagzi medya organlarinin söylentilerine göre Tunun su anda Londradaymis. Hareketli saatler bizi bekliyor :)

Bence ümidimizi yitirmeyelim ama 100 %'de Drogbaya endekslenmeyelim...

bu hafta sonradan oyuna girmişti anelka tores lukaku geldi sanırım kalou var oynayamaz işde gelsin areneda kral olsun ...

lukakuyu aldı anelka var tores var yeter üçtane drogba aksın bu tarafa keıta ve eboue bı tel açsalar bitebilir bence. Birde başkanın sözü var dünyaca ünlü yıldız getireceğim kombine ve forma satışları için bence drogba gelirse şaşırmayın derim.

geçen sezon ne Anelka ne Torres oynayabildi, Drogba her maç ders verdi, taraftar Torres'i şutlama planları yaptı yanlız, kadroya giremez diyorsunuz da, bence Drogba varken onlar kadroya giremez.

keyta 4 yıl önce 27 yasındaydı hala 27 yasındaymıs bu da heralde 33 değil 18 yasındadır. ben bu yüzden karsı çıkıyorum bu transfere bize daha yaslı ve daha tecrübeli isimler lazım.

bir bratu değil.

keyta 4 yıl önce 27 yasındaydı hala 27 yasındaymıs bu da heralde 33 değil 18 yasındadır. ben bu yüzden karsı çıkıyorum bu transfere bize daha yaslı ve daha tecrübeli isimler lazım.

bir bratu değil.

Bunu Drogba için söylemiş olman sebebiyle :asd: dam buldun bacalısını istiyorsun demek istiyorum. Drogba gelsin, ülkedeki bütün 18-29 yaş arasını 50'ye katlamassa fenerli olurum. Şunuda belirteyimki, büyük futbolcular 30'dan sonra daha büyük futbolcu olurlar. Drogba'nın gelmesi imkansızda, geldiğini farzet, 3 yıl ambargo koyduğumuz gibi kupalara, en az 3 4 tanede velet yetiştirir yanında. Galatasaray'a çekeceği ilgi, ve diğer getirilerini saymıyorum bile.

ibrahim seten galatasarayın drogbayla ilgilendiğini twitterda paylaşmak için bir yöneticiden izin aldığını söylüyor. ama ne kadar doğru söylüyor bilmiyorum. takımın yaş ortalaması baya yükseldi bide drogba gelirse tam veteran takımı olucaz. biraz gençlere yönelmeli artık gs. ve yerli kalitesini artırmalı. yiğit gökoğlan ve incedemir alınmalı drogba yerinede stancu takımda kalmalı

Mert Yigit Incedemir genc mi yasi gelmis 26'ya (Mustafa Sarp versiyon 2.5). Mervan Celik, Tolga Cigerci, Cuneyt Koz gibi ciddi anlamda dikkat ceken gencler ile ilgileniliyor ama herkez kendi kafasina gore yorumluyor olaylari...

Drogbayı kulanmamak bence Chelsea için büyük hata.Kalou ve Anelka bile onun önünde düşünülüyor şu an.Chelsea'nin bu hatasından faydalanabiliriz

ibrahim seten galatasarayın drogbayla ilgilendiğini twitterda paylaşmak için bir yöneticiden izin aldığını söylüyor. ama ne kadar doğru söylüyor bilmiyorum. takımın yaş ortalaması baya yükseldi bide drogba gelirse tam veteran takımı olucaz. biraz gençlere yönelmeli artık gs. ve yerli kalitesini artırmalı. yiğit gökoğlan ve incedemir alınmalı drogba yerinede stancu takımda kalmalı

gençlerin tecrübe kazanması içinde tecrübeli oyuncularla oynaması gerekir.bu sezonda gençler için çok faydalı bir lig olacak zira çok kaliteli bir takım kuruldu,drogba gelirse gençlerede çok şey katar.zamanında hagisi popescusu tafareli çok şey kattı gençlere unutmamak lazım.ben bu sezon emre çolak ve semih kaya gibi isimlerin sivrileceğini düşünüyorum terim kazanacakdır bu oyuncuları..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt