Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya dümenci bunlar, böyle bir firmaya müşteri olunmaz.

Geçen arkadaşım faks çekti iptal için, aradılar hemen 6 ay 30TL geriye kalan 6 ay 80TL, yeni cihaz yollayalım dediler falan.

Kafasına göre fiyat çeken, her müşterisinden ayrı fiyat alan, küçük esnaf gibi bir oluşum bunlar, bunların ne futbolundan hayır gelir, ne de yayınlarından.

Ya dümenci bunlar, böyle bir firmaya müşteri olunmaz.

Geçen arkadaşım faks çekti iptal için, aradılar hemen 6 ay 30TL geriye kalan 6 ay 80TL, yeni cihaz yollayalım dediler falan.

Kafasına göre fiyat çeken, her müşterisinden ayrı fiyat alan, küçük esnaf gibi bir oluşum bunlar, bunların ne futbolundan hayır gelir, ne de yayınlarından.

Dün ben de faks gönderdim, iptal için. Bakalım ne diyecekler çok merak ediyorum. :)

Ben Cuma günü iptal için faks çekmiştim, bugün aradılar. Kısa süreli konuşma sonrası 15 ay için 1283'e anlaştık, 6 aylıkta sinema ve dizi paketi hediye verdiler.

Ben Cuma günü iptal için faks çekmiştim, bugün aradılar. Kısa süreli konuşma sonrası 15 ay için 1283'e anlaştık, 6 aylıkta sinema ve dizi paketi hediye verdiler.
Aynı teklifi bana 15 ay 1070 tl 6 ay dizi film paketi hediye olarak söylediler iptal için gittiğimde. Hdmi kabloyu unuttuğum için bir dahakine konuşalım diyip çıktım ama ip tv düşünüyorum.

Aynı teklifi bana 15 ay 1070 tl 6 ay dizi film paketi hediye olarak söylediler iptal için gittiğimde. Hdmi kabloyu unuttuğum için bir dahakine konuşalım diyip çıktım ama ip tv düşünüyorum.

Evet digitürk yüz yüze müşteri hizmetlerinde daha avantajlı fiyatlar alınabiliyormuş. Aslında telefonla da biraz uğraşırsan güzel tekliflerle dönüş yapıyorlar, ben şahsen geçen sene aylık 82 lira ödemiştim bu sene 85 lira normal geldiği için çokta ısrarcı olmadım.

Yeni üyelik almayı düşünüyorum. Anladığım kadarıyla alabileceğim en iyi fiyat 79-87TL arasında olacak. Artı evime uydu bağlantısı için 155TL vermem gerekiyor.

Doğru mu?

Üst Alt