Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muğla/Bodrum. Müstakil ev olduğu için yok.
Kalkınma öncelikli iller kampanyasına baktım, Muğla dahil değil. Sanırım ondan sordun yaşadığım şehri.

Evet ondan sormuştum.

Çanak varsa dış kuruluma gerek yok, illaki apartmanda yaşıyorsanız çanak kullanan vardır ona ek bağlantı yapılabilir, boşuna dış kurulum ücreti vermeyin.

Yeni üyeliklerde minimum teklif edilen rakam 79 lira, bu fiyatı almayı deneyin olmazsa 89-99 arası bir bedel oluyor sanırım.

Yav dün de beni aradılar 129 liradan uzatalım mı zamdan etkilenmeyin bilmem ne. Yok dedim yine iptal faxı çekecez herhalde 10. Ay bitiyo taahhüt. Sen bişey yaptın mı?

İptal faksı çekmezsen kredi kartına 109, faturaya 129 teklif ediyorlar zaten, iptal faksı olmadan olmaz.

Şu an en iyi teklifler kredi kartına 15 ay 1308 veya faturalı ilk 5 ay 30, sonraki 7 ay 129

Bu tekliflerden birini almaya çalış.

Evet ondan sormuştum.

Çanak varsa dış kuruluma gerek yok, illaki apartmanda yaşıyorsanız çanak kullanan vardır ona ek bağlantı yapılabilir, boşuna dış kurulum ücreti vermeyin.

Yeni üyeliklerde minimum teklif edilen rakam 79 lira, bu fiyatı almayı deneyin olmazsa 89-99 arası bir bedel oluyor sanırım.

Yeni üyelik için olan paket tüm maçları kapsıyor mu, yoksa sadece tek takım seçiyorsun o mu. İnternetten baktığımda buna göre en uygunu kredi kartına 109 TL

S Sport Plus üyeliği aldım. Yıllık 13.33 lira. Bir hafta deneme süreçleri var. Premier Lig, Bundesliga, Portekiz ve Hollanda Ligi mevcut. Meraklılarına Nba ve Formula 1 de bulunuyor. Yayın kalitesi güzel, donma yaşamadım.

Evet ondan sormuştum.

İlk üç ay 79 sonraki aylar 129 dendi. Eniştem şimdi aradı çok dedim abone olmadı. uygun mu sence ?

Üst Alt