Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aşağıdaki linkten Galatasaray taraftar paketini yeni üyelikler için sepete ekleyince 100 TL indirimle 848 TL'ye alabiliyorsunuz. Aklınıza takılan bir şey varsa soru cevap kısmından sorabilirsiniz. Yağmurda yayının gitmesi kullandıkları çanak antenden kaynaklı olsa gerek.

Bir yanlışlık olabilir arayıp sorun. İnternet satışında bile taraftar paketi için açıklama aşağıdaki gibi, hatta size öyle bilgi verildiğinden eminseniz şikayet kaydı oluşturun. Çağrınızı dinleyip, dediğiniz gibi bilgi verildiyse gerekli düzeltmeyi yaparlar.

Ekli dosyayı görüntüle 61027

Şikayet kaydı oluşturdum. La Liga olayı tamamen fiyasko daha yayın hakkını bile almamışlar.

Valla ben telefondan digiplay açıyorum sonra PCden internet sitesi üzerinden açıyorum pcdeki yayın teldeki yayından baya geç geliyor ki teldeki yayin bile kaç saniye geriden.

Aynı dediğin gibi yapıyorum 30 saniye alıyor. Hatta Konya maçında şöyle bi durum olmuştu Konya tam golün atağına başlarken bizim burda çay ocağı yakın oradaki Konyasporlular gol diye bağırınca anladım gol olacağını

Aşağıdaki linkten Galatasaray taraftar paketini yeni üyelikler için sepete ekleyince 100 TL indirimle 848 TL'ye alabiliyorsunuz. Aklınıza takılan bir şey varsa soru cevap kısmından sorabilirsiniz. Yağmurda yayının gitmesi kullandıkları çanak antenden kaynaklı olsa gerek.

Dekoderi kullanım süresi boyunca onlar veriyor ücretsiz anladığım kadarıyla, bizim binada digiturk kullanan yok onun için ayrı dıgıturk çanağı getirip monte edecekler doğru mu anladım? 210 tl yani ek olarak.

Dekoderi kullanım süresi boyunca onlar veriyor ücretsiz anladığım kadarıyla, bizim binada digiturk kullanan yok onun için ayrı dıgıturk çanağı getirip monte edecekler doğru mu anladım? 210 tl yani ek olarak.
Hayır. Sizin kendi çanak anteniniz varsa kutuya direkt olarak takacaksınız turksat'tan direkt yayın gelecek.

Açıklamada da şu şekilde belirtilmiş;

Belirtilen fiyata ek olarak herhangi bir ücret ödüyor muyum?

Ürün üzerinde belirtilen fiyat kurulum dahil net paket fiyatıdır. Ayrıca ek bir paket, anten vs. satın almadığınız takdirde herhangi bir ek ücret ödemiyorsunuz.

Hayır. Sizin kendi çanak anteniniz varsa kutuya direkt olarak takacaksınız turksat'tan direkt yayın gelecek.

Açıklamada da şu şekilde belirtilmiş;

Belirtilen fiyata ek olarak herhangi bir ücret ödüyor muyum?

Ürün üzerinde belirtilen fiyat kurulum dahil net paket fiyatıdır. Ayrıca ek bir paket, anten vs. satın almadığınız takdirde herhangi bir ek ücret ödemiyorsunuz.

Şöyle bişey yazmışlar da

Kurulum nasıl yapılıyor :
Kampanyakapsamında Digiturk Taraftar Paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum veaktivasyon ücretsizdir.
İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmamasıhalinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anteniçin Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veyaDigiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkiliservise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir.

Hocam bi de sendeki taraftar paketi mi? Taraftar paketinde sadece galatasarayın avrupa maçları falan dahil mi ve belgesel film kanalları falan da oluyor mu onu da söyler misin aynı paketi kullanıyorsan.

Şöyle bişey yazmışlar da

Kurulum nasıl yapılıyor :
Kampanyakapsamında Digiturk Taraftar Paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum veaktivasyon ücretsizdir.
İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmamasıhalinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anteniçin Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veyaDigiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkiliservise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir.

Hocam bi de sendeki taraftar paketi mi? Taraftar paketinde sadece galatasarayın avrupa maçları falan dahil mi ve belgesel film kanalları falan da oluyor mu onu da söyler misin aynı paketi kullanıyorsan.
Ben henüz almadım hocam ama almayı düşünüyorum. Geçen sene de n11'den sporun yıldızı paketini aldım, böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Siz yazınca aklımda soru işareti oluştu. Soru - Cevap kısmı var aşağıda oradan herkese açık şekilde anten mevzusunu sordum cevap gelince siz de bakabilirsiniz. Paket içeriğine gelince hemen ikinci resimde şu bilgiler var hocam;

IMG_20190915_182618.jpg

Valla bende geçen ay aldım çok memnunum. Sporun Yıldızı paketini aldım 948 tl ye. Uydudan izliyorum çanakla 7 derece üzeri.

Screenshot_20190918_091126.jpg

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Bu arada kritik bilgiyi vereyim Turksat yönüne dönük bağlantıda hd kanal sayısı az olur, sadece Bein Sports1 hd olur diğerleri ve SSport SD yayın olur, o yüzden Eutelsata döndürün anteni.

Evet beyler eğer yayın ihalesindeki genel para çok ciddi düşecekse bankalar Birliği ile yaptığımız anlaşmaya göre son iki yılda ödememiz gereken tutarı sadece şampiyonlar ligi şampiyonu olursak ödeyebileceğiz. Geçmiş olsun...

Renkdaşlar bir sorum var.

Bu maç izlerken çıkan insanı sinir eden rakamlar/harfler için ne yapılabilir? Arayıp konuşunca kaldırıyorlar mı? Sanırım her beş dakikada bir çıkıyor uzun süre de kalıyor. Her maç canımı sıkıyor.

Renkdaşlar bir sorum var.

Bu maç izlerken çıkan insanı sinir eden rakamlar/harfler için ne yapılabilir? Arayıp konuşunca kaldırıyorlar mı? Sanırım her beş dakikada bir çıkıyor uzun süre de kalıyor. Her maç canımı sıkıyor.

Bende tam olarak bunu öğrenmek istiyorum. Büyük ekranlı tvlerrde kafam kadar yazı çıkıyor ortasahanın yarısını kaplıyor.

Hem para veriyorum, hem kod görüyorum ..

gscimbom_mobil

Üst Alt