Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne zaman almak mantıklı sence hocam

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sezon ortası yenileme işini tavsiye etmiyorum.seneye ligin 1 haziranda biteceğini düşünürsek 1-2 hafta daha beklemekte fayda var.

Ayrıca şu başlığı da takip edin.en güncel fiyatları görebilirsiniz

Sezon ortası yenileme işini tavsiye etmiyorum.seneye ligin 1 haziranda biteceğini düşünürsek 1-2 hafta daha beklemekte fayda var.

Ayrıca şu başlığı da takip edin.en güncel fiyatları görebilirsiniz
Teşekkürler takip edeceğim. Tod düşünüyorum ben bein e göre uygun olduğu için tavsiye eder misiniz

Teşekkürler takip edeceğim. Tod düşünüyorum ben bein e göre uygun olduğu için tavsiye eder misiniz

bu sene tod taraftar paketi kullandım.derbi maçları hariç çok sıkıntı yaşamadım, internetin iyiyse mantıklı olur.ama yukarda söylenmiş 25-30sn geriden gelme olayı var.
Yeni gelenlere güzel fiyat veriyorlar genelde.ben yeni sezonda uyduya geçmeyi düşünüyorum

Bu arada geçen sene digiturk uydu bağlattım sporun yıldızı paketi(hepsi var en dolu paket). Peşin ödemeyle 1500 TL verdim aylık 125 TL yapıyor. Şimdi teklifleri aylık 400 falan
Digiturk’te garip fırsatlar çıkıyor son birkaç haftadır
Aylık öderseniz 169 TL’ye, yıllık öderseniz 12 taksitle aylığı 120 TL’ye denk geliyor. Geçen sene bile daha pahalıydı aya vurduğumuzda.

Bu fiyatlar bu enflasyonda bedava

Geçen sene yazmıştım üstad bu enflasyonist ortamda 23-24 sezonu digiturk aylık 1 dürüm parasına denk geliyordu neredeyse

2005’ten beri heralde digiturk kullaniyorum hiç bu kadar makul fiyat görmemiştim

Su an olmasi gereken fiyat geçmişe kıyasla aylık bazda 500-600 tl

bu sene tod taraftar paketi kullandım.derbi maçları hariç çok sıkıntı yaşamadım, internetin iyiyse mantıklı olur.ama yukarda söylenmiş 25-30sn geriden gelme olayı var.
Yeni gelenlere güzel fiyat veriyorlar genelde.ben yeni sezonda uyduya geçmeyi düşünüyorum
250 tl ücreti var şuanda

Ayda 199 a yeniledim todu. İngiltere ligi bundesliga f1 falan hepsi var

Yalnız bitiş tarihine gecen seneki gibi agustos degil tam 1 yıl sonraki tarih yazıyo. Ligin son haftası 1 haziranda. Son haftayı izleyememe gibi bi sey olmaz insallah

2 sinden sonra alın alacaksanız bari. Yaza 150 ler teklif gelir mi sanmıyorum beklemedim o yuzden

TOD güzel bir deneyim oldu benim için ama belki uydu düşünebilir, biraz bekletiyorum bu yüzden. 199 Çok iyi fiyat yoksa.

30-35 saniye geriden geliyodu bende. 2 senedir Baska bi eksisi yoktu benim acımdan. Derbilerde vs donma bulanık goruntu vs olmadı hic. Net 100 mbit
O yuzden dekodere hic yonelmedim pahalıydı ayrıca. Telefona bakmadan maca bakmak lazım geriden gelme mevzusu için

30-35 saniye geriden geliyodu bende. 2 senedir Baska bi eksisi yoktu benim acımdan. Derbilerde vs donma bulanık goruntu vs olmadı hic. Net 100 mbit
O yuzden dekodere hic yonelmedim pahalıydı ayrıca. Telefona bakmadan maca bakmak lazım geriden gelme mevzusu için
Dışarıdan gol sesleri ile önceden öğreniyorduk golleri biz, bu yüzden belki uydu olabilir mi diye bir düşünüyorum; eğer cüzi bir kampanya vs çıkmaz ise TOD ile devam edeceğim yüksek ihtimal ben de üstat

Tod'dan Galatasaray taraftar paketi almıştım. Gelecek sezonda devam etmek istiyorum. Yenileme için ne yapmalıyım? Tekliflerde süper lig 250 tl görünüyor. Ben taraftar paketi istiyorum.

Üst Alt