Digiturk Müşteri Hizmetlerini Aradım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digiturk Müşteri Hizmetlerini Aradım

Cevap: Digiturk Müşteri Hizmetlerini Aradım

Arkadaşlar hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum.Çok samimi söylüyorum, gurur duyuyorum sizlerle aynı armaya aşık olduğum için.

beyler müşteri hizmetlerini arayıptamı iptal ettiriyoruz yoksa dilekçe falanmı yolluyoz faksla?

sesiniz kesiliyor sesinizi duyamıyorum diyorlarmış arıyanlara 1-2 kişi değil onlarca kişi aynı şeyi söylüyor

aynen devam eğer hala ligtvsi olup iptal ettirmeyen varsa en adi fenerliyle eşdeğerdir kulübümüze yaşattıklarıyla bu süreçte ... ağır mı konuştum bence hiç değil yaşadıklarımızdan sonra

faksla yolluyosun müşteri hizmetlerini ara faks numarasını iste iptal ettirmek için ve nufüs cuzdanı fotokopinle beraber müşteri numaranı yazıp iptal nedenini yazıp fakslayacaksın kardeşim

Taze iptal edenlerden birisi şu arkadaşa yardımcı olsun lütfen..

faksla yolluyosun müşteri hizmetlerini ara faks numarasını iste iptal ettirmek için ve nufüs cuzdanı fotokopinle beraber müşteri numaranı yazıp iptal nedenini yazıp fakslayacaksın kardeşim

sansar büyüka, futbol profesörü altan tanrikulu,melih sendil,melih gümüsbicak,loran vayyyloyan ,birde besiktasli muhabir vardi adini unuttum bunun gibiler ligtv de olmasin artik

Aradım iptal ettiremk istiyorum dedim hangi takımlsınız dedi galatasaraylıyım dedim efendim sosyal medyadaki söylentilere kulak aslmayın asılsız haber falan diyo dedim ben bu lige para verip izlemek istemiyorum.Bu seferde iptal etmek için 160 tl ödemeniz lazım falan dedi benim taahhüt sürem dolmasına rağmen bende dedim ne alaka biraz tartıştık yarın faksı çekecem bakalım yalnız bunlar iyi tutuşmuşlar :D

beyler 23000 iptalin kaynağı ne digitürk çıkıp 23bin iptal var dicek değil heralde ben sanmıyorum okadar olduğunu.

not. bende yarın faks çekecem iptal için

Ha soyle sonunda bu isi cozmeye basladik

Helal olsun size iptal ettirmeyen kalmasin

hadi beyler , Iptal ettirmeyen kalmasin. Galatasarayi seviyorum diyorsaniz bu lanet olasi platformadan uzaklasin

Üst Alt