Digiturk Müşteri Hizmetlerini Aradım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digiturk Müşteri Hizmetlerini Aradım

Cevap: Digiturk Müşteri Hizmetlerini Aradım

Geçen sene 3 temmuzdan önce artık miğdem kaldırmamaya başlamıştı artık, yani polislerin ortaya dökmesine gerek yoktu pislikleri TV den net görülüyordu.

Bu sebeple geçen sene nisanda iptal etmiştim, ve en doğrusunu yapmışım.

digitürk ü aradım biraz önce. kadın iyi akşamlar nasıl yardımcı olabilirim dedi. hakaret edecektim heyecanlandım kapattım telefonu hemen

Arkadaslar ben Almanyadan nasil arayabilirim, lütfen yardimci olun, rezil edecem onlari ben..

Hangi takımlısınız sorusuna, Sizce ben hangi takımlı olabilirim ? diye cevap verin. Anladım efendim diyor kız :D

Bu is telefonla facbookla faksla falan cözülecek bi is degil.

Bu isi ancak C4, Molotof, Kalasnikov, F16, Tank ve benzeri cözer.

Bu hıyarlara para verecegimize,en azından İstanbul'da oturanlar için tribünleri dolduralım.Kulübümüze direkt katkı yapmış oluruz

f5 li yavşakların alex de souza demesindende kurtulmuş oluruz.

Beyler bende Lig tv alıcaktım ama vazgeçtim,İyi ki almamışım,artık bu saatten sonra gelecek sezonda başka yollardan yine tv de izleyeceğim ama digitürke para gitmiycek.

Adamsınız be..bende 5 sezon para yedirdim bu adilere..neyseki 2 sezon önce neefret edip kapattırmıştım..

Beyler vallahi kusura bakmayın iptal etmek istiyorum ama ben aileden şanssızım. Babam fenerli, dayımda maçı bize izlemeye geliyor eğer elimde olsa direk iptal edeceğim ama mecburen şimdilik dayanacağız. Şu play-off bitsin anında iptal ettireceğimin sözünü veriyorum sizlere..

Hep oyunlar senaryolar diye basla...

Sonrada ekle ; AKLINIZDAN CIKARMAYIN TURKIYE'DIR GALATASARAY diye..................

Üst Alt