Üye Görüşü - Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı!

araplar kimseye bedava selam bile vermez 100 bin kişi demek aylık 10 milyon tl yani yıllık 120 milyon tl etki etmemesi imkansız.türkiye kupasından çekilmek asıl boş olan kimse takmaz bile.

Ya ben anlatmakta sikinti cekiyorum ya insanlar anlamakta. 120 milyon tl 25 milyon dolar para eder. Bein Medianin toplam cirosu Senelik 10 milyar dolar civari. Beinsportu hic ama hic etkilemez. Kaldi ki ortada bir kontrat var. Bein sport anlasilan miktari her turlu odemek zorunda tff ye. Yani TFF nin kaybedecegi hicbir sey yok. Tupcu gobegini oynata oynata guler sadece buna.

Onur soyledigin dogru , havanda su dovmek bu havuzdan cikariz , bein leri iptal edin filan muhabbetleri

Hic bir karsiligi ve yaptirim gucu yok

Football leaks uzerine gidilebilir

Ya ben anlatmakta sikinti cekiyorum ya insanlar anlamakta. 120 milyon tl 25 milyon dolar para eder. Bein Medianin toplam cirosu Senelik 10 milyar dolar civari. Beinsportu hic ama hic etkilemez. Kaldi ki ortada bir kontrat var. Bein sport anlasilan miktari her turlu odemek zorunda tff ye. Yani TFF nin kaybedecegi hicbir sey yok. Tupcu gobegini oynata oynata guler sadece buna.
Sen neden olaya tek bir şirket olarak bakıyorsun? Türkiye'de olan yapılaşması kendi başına şirket diye biliyorum, dolayısı ile kendi bilançosu olmalı.

Adamlar buraya yaptıkları yatırımı yine bu ülkede elde ettikleri gelir ile elde etmeye çalışırlar. Ana şirket devamlı açığı kapatmak zorunda kalsa bir daha bu denli bir yatırım yaparlar mı?

Daha düz düşünelim, adamlar bahsettiğin güce güveniyor olsalar üyelik yaptırmak için, yenilemek için yalvaracak duruma gelip indirim yaparlar mı?

Bu yaşananlarda Digitürk’ün suçu ne ve Digitürk’ün zarar etmesinin TFF yönetiminin değişmesiyle alakası nedir?

Bana bu sorunun mantıklı cevabını verin. Hemen iptal edelim.

Bu yaşananlarda Digitürk’ün suçu ne ve Digitürk’ün zarar etmesinin TFF yönetiminin değişmesiyle alakası nedir?

TFF üzerinde benim görüşüme göre yayıncı kuruluş, siyaset ve yönetim baskı kurabilir. Yönetimin bugüne kadar yaptıkları ortada, siyasetin TFF ile ilişkisi malum, geriye kalıyor yayıncı kuruluş.

Taraftarın elindeki en kuvvetli silah da yayıncı kuruluş. Amaç biz artık bu şaibeli lige para vermiyoruz mesajı vermek, tüketici burada tepkisini koyuyor elinde olan en kuvvetli silahı kullanıyor.

Kenan bey admirleri boş yere meşgul etmeyelim.

Helal olsun Mahir bey kardeşim sen şimdi çıkıp desen iptal ediyorum ama etmesen kim bilecek, aslanlar gibi inandığını söylüyorsun, seni tebrik ediyorum.

Kenan bey admirleri boş yere meşgul etmeyelim.

Helal olsun Mahir bey kardeşim sen şimdi çıkıp desen iptal ediyorum ama etmesen kim bilecek, aslanlar gibi inandığını söylüyorsun, tebrik seni tebrik ediyorum.
Öfke kusuyor, hedef gösteriyor ceza almalı. Mantıklı da cevabını verdiğimi düşünüyorum, iptal etmeyen bir ay alkole ulaşamasın.

TFF üzerinde benim görüşüme göre yayıncı kuruluş, siyaset ve yönetim baskı kurabilir. Yönetimin bugüne kadar yaptıkları ortada, siyasetin TFF ile ilişkisi malum, geriye kalıyor yayıncı kuruluş.

Taraftarın elindeki en kuvvetli silah da yayıncı kuruluş. Amaç biz artık bu şaibeli lige para vermiyoruz mesajı vermek, tüketici burada tepkisini koyuyor elinde olan en kuvvetli silahı kullanıyor.

İlk paragraf tamamen senin görüşün ve komplo teorisi. Dolayısıyla ikinci paragrafta taraftarın tek gücü lafı da boşa çıkıyor. Mantıklı, etkili protestolarla TFF’yi indirebilirsiniz. Kulüp destekli kitlesel boykotla. Milletin her şeyi sanal olmuş.

Helal olsun Mahir bey kardeşim sen şimdi çıkıp desen iptal ediyorum ama etmesen kim bilecek, aslanlar gibi inandığını söylüyorsun, seni tebrik ediyorum.

Teşekkür ederim Murat Bey. İptal ettim diyenlere de inanıyoruz. Yalan söylediklerini düşünmek istemiyorum.

Futbol yayıncı kuruluşun ödediği para üzerinden yürüyor abonelik iptal ederek bu düzen sürdüğü müddetçe para vermeyeceğini, yayın satın almayacağını beyan etmiş oluyorsun bundan ala tepkimi olur. Organize şekilde yüksek miktarda iptal olsa sonucun kralını alırsın.

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

O şartlarda iptal etmek saçma işte ne olmuş yani ne anlatmak istiyorsun ? Maksat adamları paradan etmek, maddi olarak baskı kurmak, parayı iade etmiyorlarsa anlamı kalmıyor iptal etmenin.

İlk paragraf tamamen senin görüşün ve komplo teorisi. Dolayısıyla ikinci paragrafta taraftarın tek gücü lafı da boşa çıkıyor. Mantıklı, etkili protestolarla TFF’yi indirebilirsiniz. Kulüp destekli kitlesel boykotla. Milletin her şeyi sanal olmuş.

Teşekkür ederim Murat Bey. İptal ettim diyenlere de inanıyoruz. Yalan söylediklerini düşünmek istemiyorum.

Aslında komplo teorisi değil çok basit bir hesap işi. Bu ligin finansörü yayıncı kuruluş değil mi? Sen taraftar olarak bu kaynağa etki ettiğin zaman ve bu etkinin sebebi biliniyor ise yayıncı kuruluşun ne yapacağını düşünüyorsun? Tepki geniş çaplı olduğu zaman canınız sağolsun diyecek değiller herhalde. Eğer ortada dolaşan rakamlar doğru ise bu bir yayıncı kuruluş için küçük çaplı bir tepki sayılmaz, ki dün bunu ben aradığım da bile hissettim.

Kendin de yazmışsın etkili protesto yapılmalı. Protestonun etkili olması için elinde bir silah olmalı, misal maddi bir silah veya seçim söz konusu ise oy silahı.

Eğer yürüyüş yapma gibi protestolar diyorsan benim diyebileceğim bu güne kadar sırf yürüyüş yaparak bir şey elde edildiğini pek görmedim.

TFF - Siyaset ilişkisine komplo teorisi diyorsan yorum yapmamayı daha doğru buluyorum.

Üst Alt