Üye Görüşü - Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı!

Digiplay iptal olmuyor haberiniz olsun, yani oluyor ama izleyemediğinizle kalıyorsunuz para iadesi falan yok. Hakem heyetine başvuru sonucunda ne olur fikrim yok, bir kaç kişi deneyecek o yolu ama malumunuz olduğu üzere sonuç ne zaman alınır bilinmez.

Sadece aylık plan ile abone olanlar iptal edeibliyor.

Beinsportsun pipisinde bile olmayacak bir aktivite. Kendileri dunyanin en onemli liglerinin yayin haklarina sahip zaten. Muhtemelende halihazirda Turkiye liginden zarar ediyorlardir. Seneye ihaleye girmezler. Olan bizim puanlara ve sampiyonluga oldu. Ben olsam takimi Turkiye kupasindan cekerim. Ayrica Tff binasi onunde tarihin gordugu en buyuk taraftar protestolarindan birini duzenlerim. Iyi bir organizasyonla 100 binlerce Galatasarayli katilir.

Boyle bein sport iptal etmekle havanda su dovmus oluyoruz. Bein sportunda cok seyindeydi.

Biraz aykırı kişilik ondan iptal etmez herkes mersine gitse o tersine gider.
Yok yav aslında öyle değil, yani ben öyle tanımadım bugüne kadar. Daha çok inanmadığı bir şeyi yapmıyor. Bir yerde de haklı, taraftar yine yapıyor yapacağını. Yönetim daha yeni yeni harekete geçti, onun da daha lafta kalıp kalmayacağı bile belli değil.

Üst Alt