Digitürk'ün Yeni Sözleşmesindeki İlginç Madde - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk'ün Yeni Sözleşmesindeki İlginç Madde

Cevap: Digitürk'ün Yeni Sözleşmesindeki İlginç Madde

Belki defalarca söyledim ama bu gün kulüplerin "küme düşme" cezasının kalkması için yaptığı başvurunun -bir nevi- reddedilmesinden ötürü, bu gün bunu rahat bir şekilde bir daha söylemekte sakınca olmaz sanırım. Şike yapan takıma verilecek ceza bellidir; o da küme düşme + puan silmedir. Burada aslanlar gibi Galatasaray camiası var. Sürekli her şeyi kötüye yormak, anlamsızca paranoyaya dönüştürmek için ortada hiçbir sebep göremiyorum. Yine de unutmamakta fayda var; her şey ufak bir faksa bakar, oynanan oyunları bozacak kadar da gücümüz var. Bunun için garanti verebilirim.

Başvurunun bir nevi reddi dediğin olay nedir renktaş?

ulan dusururlermi su takımı ya,utanmasalar klupler birligi kafadan karar alıp takımı sampiyon yapacaklar

Belki defalarca söyledim ama bu gün kulüplerin "küme düşme" cezasının kalkması için yaptığı başvurunun -bir nevi- reddedilmesinden ötürü, bu gün bunu rahat bir şekilde bir daha söylemekte sakınca olmaz sanırım. Şike yapan takıma verilecek ceza bellidir; o da küme düşme + puan silmedir. Burada aslanlar gibi Galatasaray camiası var. Sürekli her şeyi kötüye yormak, anlamsızca paranoyaya dönüştürmek için ortada hiçbir sebep göremiyorum. Yine de unutmamakta fayda var; her şey ufak bir faksa bakar, oynanan oyunları bozacak kadar da gücümüz var. Bunun için garanti verebilirim.

Madde kalkmasa delil yeterli değil derler iddaaname derler, mahkeme derler sonra zaman aşımı derler bilmemne.Adamların niyeti açık, ben hiç sanmıyorum açıkçası bundan sonra Fenerbahçe'nin düşeceğini Uefa el atmadığı sürece.Şampiyonlar ligine almadı ama, iç işlerimize ne kadar karışır Uefa o da soru işareti.

Digitürk fb li müşterilerini kaybetmemeye çalışıyor 10 - 15 hafta neyse ne kadar oynayacaksa fb süper ligde iddaname çıkana kadar en azından o haftanın paralarını kurtarmaya çalışıyor fb ligden düşene kadar fb li taraftarlardan gelir elde etmeye çalışıyor Digitürk. Düştüken sonra kalan haftaları iade ederim diyor. Bunu yazmasaydı sözleşmeye hiç bir fb taraftarı lig tv almazdı yada iş yeri sahipleri fb maçlarını almazdı. 10 - 15 hafta da olsa fb taraftarına lig tv satma peşindeler :)

fener maçları için pazarlık payı var mı biraz daha indirim yaparlar belki :D

kısaca diyorlarki fenerin düşmeyeceği garantisini verebiliriz ligtv alın !

kısaca diyorlarki fenerin düşmeyeceği garantisini verebiliriz ligtv alın !

tam tersine de yorumlayabilisin :) fb düşecekse zaten Digitürk '' fb düşecek sakın lig tv almayın '' demez ya ona göre bahaneler, yeni senaryolar uydurur. Bana fb düşecek ama fb düşene kadar fb taraftarına lig tv izlettirme gayreti gibi geliyor

en kötü olan da bu belirsizlik. mali geldin 2 ayda mahvettin türk futbolunu

onu oraya yazmak açık seçik "olaylar bizim dışımızda gelişiyor heran her şey olabilir bizde bilmiyoruz valla" demek ne kesin düşmiyecek rahatça alın ne düşecek iskonto yapıcaz anlamına gelmıyor bence.

Yahu beyler inanmayın birinin işgüzarlığı bu bence... Ciddi evraklarda bozuk Türkçe olmaz...

izlemeyecegim seni digiturk, deplasman macları icin de radyo denen bir olay var. sana ihtiyacım yok.

evrak sahte gibi...veya son paragraf eklenmis kendisini akilli sanan biri tarafindan.

"Her kim bu isin icine girmisse allah belalarini versin!" (Ahmet Cakar)

bunulunabilir falan diyerek saçmalanmış.feyk bu.

-neyk?

-feyk ulan feyk sahte yani.bak burda resmen kütayha porselen yazıyo

Üst Alt