Digitürk'ün Yeni Sözleşmesindeki İlginç Madde - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk'ün Yeni Sözleşmesindeki İlginç Madde

Cevap: Digitürk'ün Yeni Sözleşmesindeki İlginç Madde

Galatasaray taraftarının gözünden hiç bir şey kaçmıyor ayakta alkışlıyorum..Boşuına Galatasaray Türkiye'dir demiyorlar.

satamıyorlar herhalde kimse almıyor tabi bu fiyatlara.

ben gecen sene sezonluk web tv almıştım 100 liraya bu sene baktım 169 lira almadım yüzde 69 zam mı olur ya

kısaca diyorlarki fenerin düşmeyeceği garantisini verebiliriz ligtv alın !

En sağlıklı çıkarım bu gibi görünüyor.

Ellerinden geleni yapacaklardır bu süreçte. Ne de olsa Fener 'i kurtarmak Türk Futbolunu kurtarmakla özleşleştiriliyor güzel ülkemde. :(

Disiplin talimatında ilgili maddeyi değiştirip fb'yi kurtaracaklar.Küme düşme cezası, eksi puan cezasına çevrilecek. Ve bu duruma göre zaten Play Off uygulaması getirildi.

Hukuksuzluğu yok etmek için hukuku kullanacaklarına,hukuksuzluğa kılıf uydurmak için hukuku yem ediyorlar.

Bu sadece Türkiye'de olur.

hala çeşitli alavere dalaverelerle milleti zarfa getirmeye çalışıyor mallar :asd: daha oncede soylediğim gibi ben bu sezon deplasman maçlarını RADYO'DAN TAKİP EDECEĞİM. sizi gidi gerzek kalitesiz rezalet canlı yayın anlayışına sahip premiership broadcasting'den nasibini almamış dingiller sizi. bide para ödememi istiyolar mauhauahuahuahuah.

İĞRENÇ YAYIN ORGANI!!

su lanet olasi iddianame bir ciksin hele

ortalik simdilik sakin ama oddianame cikinca, belgeleri herkes görmeye baslayinca, tekrar kiyamet kopar

Tersi şekilde de yorumlanabilir. Düşmeyeceğine dair bir garanti almışlar ki ücret iadesi yaparız diyorlar. Zaten artık gizlemiyorlar da 55. maddeyi değiştireceklerini, yüzsüklükte de yolsuzlukta olduğu gibi bir numaralar. Bu arada bjkyi adamdan saymamışlar...

bjk yasanan olaylardaki durusuyla zaten ne kadar adam oldugunu göstermistir,benim gözümde en az fener kadar antipatik bir takim oldu,bjk yi bu durusu kazandiran demiröreni tebrik etmek gerek.Acaba ligi bjk ikinci bitirseydi gene böyle fener lehine aciklamalar yaparmiydi sn tüpcü buda ayri bir konu.

su lanet olasi iddianame bir ciksin hele

ortalik simdilik sakin ama oddianame cikinca, belgeleri herkes görmeye baslayinca, tekrar kiyamet kopar

yok simdi cikmasin,fener 3-5 mac oynasin ondan sonra ciksin ki iki seneleri birdenziyan olsun.Gerci bu kanunlari degistirmek isteyen elemanlar,belgeleride degsitirmek yada yok etmek icin girisiler baslatmisdir.

bu gercek degil gibi ya.. Photoshop bence..

Birde artik her Sampiyona Büyük Kelimesi ekleniyor. LiG artik 5 Büyük olarak aniliyor :) Her Sampiyona böyle Kelime Takilacaksa yakinda 6-7-8 Büyükler olur herhalde :D

Maadem böyle Kelimeler Kullaniliyor birde Sike yapanlara bulsak...?

Mesela 2 Ezikler.. (Sivas..Fener)

Üst Alt