Dinozorları Yok Eden Asteroit İnsana Nasıl Yaradı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dinozorları Yok Eden Asteroit İnsana Nasıl Yaradı?

Ayni davranisi baskasindan bekliyorsan sen de inanan olarak inanmayanlara bu ihtamlarda bulunamazsin.

Inancli insanlar niye hep bu kadar saldirgan oluyor din konusunda hic anlam verememisimdir.

Not: Hic bir tarafi tutmuyorum. Her bireyin kendi inanci veya düsüncesi vardir, her zaman saygi duymak lazim.

Can'cım o şahısı muhattap alma anlatamazsın

Yav ortada din yok sunlar olusurken. Tamam inancımız var çok şükür de sorgulamalı öğrenmeli de insan. Düşünebiliyoruz sorgulayabiliyoruz ki insanız.
Cübbeli de diyor ne gerek var milyar dolarları bilime yatırıyorlar bana verin 100bin$ ben size anlatayim diyor :D

he diyip geçecen. yapacak pek bişe yok onlara. :D

Cübbeliyi ciddiye almamak lazım zaten arada moralin falan bozuksa gülmek için açıp dinlersin :D

Ciddi ciddi dinleyince sinirim çok bozuluyor uzun süre denedim ciddi dinlenmiyor herif :38573:

Konu güzelmiş bu arada eline sağlık..

Olum şu konuya bari Allahı katmayın.. Allah daha bir kere yarattığını tekrar yaratamadığı için Nuh'a gemi yaptırıp mevcutları kurtarmaya uğraşmış :)

Gemi yaptırıyor Nuh denen bir adama düşün bak..

Neden? Kendi yapacağı katliamdan sadece birer çift kurtarsın diye.. düşün yani milyonlarca masum hayvan varken sadece birer çifti gemiye alıp kurtarıyor.. gerisi full zarar ziyan.. bu hikayede saksıyı çalıştırıp düşünenler için büyük dersler vardır :) düşün ula düşün.. "Pamuk prenses ve yedi cüceler" bile daha mantıklı arouna kone..

Bunu şeytan yapsa kızarsınız ;)

Cübbeli bu ülkede gördügüm en gereksiz insanlardan biri.

Ayni listede Melih Gökcek, Ümit Özat, M.Ali Erbil, Ertem Sener gibi adamlar da bulunuyor mesela, liste uzar gider en gereksiz adam da bayagi bir uzun adam.

Cübbeli bu ülkede gördügüm en gereksiz insanlardan biri.

Ayni listede Melih Gökcek, Ümit Özat, M.Ali Erbil, Ertem Sener gibi adamlar da bulunuyor mesela, liste uzar gider en gereksiz adam da bayagi bir uzun adam.

Bu uzun listeye uzun adam da yakisir sanki Can kardesim

Gerci ulkenin boy ortalamasi zaten fazla kisa o yuzden tamamen yararsiz diyemeyiz

Psikolojimize ve hafizamiza etkileri de cabasi

Bir kere daha konuyu siyasilestirip kilitletiyorum galiba

Olum şu konuya bari Allahı katmayın.. Allah daha bir kere yarattığını tekrar yaratamadığı için Nuh'a gemi yaptırıp mevcutları kurtarmaya uğraşmış :)

Gemi yaptırıyor Nuh denen bir adama düşün bak..

Neden? Kendi yapacağı katliamdan sadece birer çift kurtarsın diye.. düşün yani milyonlarca masum hayvan varken sadece birer çifti gemiye alıp kurtarıyor.. gerisi full zarar ziyan.. bu hikayede saksıyı çalıştırıp düşünenler için büyük dersler vardır :) düşün ula düşün.. "Pamuk prenses ve yedi cüceler" bile daha mantıklı arouna kone..

Bunu şeytan yapsa kızarsınız ;)

Okumuşsun ama eksik okumuşsun. Ben milyonlarca insan ibaresini görmedim. Hud Suresi, 25. ayet: Andolsun ki, vaktiyle Nuh'u kavmine gönderdik. Nuh onlara: ''Ben size azabın sebeplerini ve kurtuluşun yolunu açıklayan bir uyarıcıyım.'' Ve gene ayetin devamında: ''Allah'tan başkasına kulluk etmeyin! Gerçekten ben acı bir günün azabının başınıza gelmesinden korkuyorum!'' dedi. Nuh peygamber kavmini, zorbalıktan iyiliğe ve Allah'a kulluğa davet eder. Hud Suresi, 32. Ayet: Onlar; ''Ey Nuh, gerçekten bizimle çok uğraştın ve bizimle yaptığın mücadelede çok ileri gittin. Eğer doğru söyleyenlerden isen, haydi bizi tehdit edip durduğun azabı getir de görelim.'' dediler. Ayrıca Nuh'a şöyle vahyettik: ''Bil ki kavminden şimdiye kadar iman etmiş olanlardan başka artık kimse iman etmeyecektir. Onun için yaptıkları şeylerden dolayı kederlenme.''

Asteroit bilmem başlığını değiştirin bari.
Ne bileyim T-Rex müslüman değilmiydi de Tanrı ona taş atıp yok etti olabilir mesela.

Üst Alt