Divan Başkan Yardımcısı Metin Ünlü: "Aradaki fark sadece 1-2 oy" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Divan Başkan Yardımcısı Metin Ünlü: "Aradaki fark sadece 1-2 oy"

988595.jpg

Galatasaray Genel Kurulu'nda Mustafa Cengiz, idari açıdan ibra edilmeyerek büyük şok yaşamıştı. Galatasaray Genel Kurul Divan Başkan Yardımcısı Metin Ünlü, bu kongreye dair A Spor’da açıklamalarda bulundu.

''Aradaki fark 1-2''

Erman Toroğlu'nun Fenerbahçe'de 1 oy fark'ı hatırlatması üzerine Ünlü "İlk sayım ile ikinci sayım arasında sadece 1-2 oy fark çıktı. Biz gerçeği bulmak için tekrardan ikinci sayımı yaptık. Biz ilk oylamayı sağlama amacıyla açıklamadık. Sonrasında ikinci sayımı yaptık ve açıkladık. Orası Fenerbahçe Kulübü bizi ilgilendirmez. Ben taraf değildim. Ben hukuk fakültesi mezunuyum. Hukuksuzluk yapıyorsunuz. Ayıp oluyor. Galatasaray bizim sorunumuz. Ben olayı açık ve net anlattım. Ben Galatasaraylı olmasam açık oylama yaptırır mıyım? Tüzükte böyle bir şey yok! Başkan yanlış biliyor o zaman. ''

''İki defasında da aynı sonuçları gördük''

''Genel Kurul Divan Başkanı kapalı oylama yaptıramaz, oylamaya sunması lazım. Biz iki defasında da aynı sonuçları gördük ve açıkladık. Ben yönetici değilim, divan kurulu başkan yardımcısıyım. Keşke bu konuşmayı 29 Eylül'de de yapsaydınız. Ben korkmuyorum. Kurallarımızı açıp okuyun lütfen. Biz tüzüğümüze uyduk ve açık oylama yaptık. Oylama sonuçları olumsuz yönde çıktı. Açık oylama yapılmadan kapalı oylama yapılmaz. Ben fatura ödemem. İnan Kıraç'ın açıklamaları beni ilgilendirmiyor. Başkanımız gerekli açıklamayı oylamayı yaptırdıktan sonra yapmıştır. Açık oylama yapılmadan kapalı oylama yapılmaz.''

Ajansspor

Eskiden bu lise tayfası ulu orta konuşmaz ve bilinmezlerdi. Şimdi isim isim hepsine hain yaftası bir güzel vuruluyor. Statta imkanı yok rahat edemezler. Kendi ayaklarına bir güzel sıktılar. Galatasaray'dan muhtemelen lisenin tasfiyesi bu olayla birlikte başladı.

Üst Alt