Diyarbakırspor-Bursaspor Maçı | Peki şimdi ne olacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diyarbakırspor-Bursaspor Maçı | Peki şimdi ne olacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Peki şimdi ne olacak? Açıklıyoruz...

Diyarbakır ligden düşürülmesin,ligden çekilmeye filan da kalkmasınlar sakın! Fener'den Kadıköy'de puan aldılar. Oldu da ligden atıldi filan Fener fazladan 2 puan almış olacak. Bu da ligde büyük adaletsizliğe neden olur.Şimdi bana "Kasap et derdinde koyun can" diyenler olacaktır ama ben işin politik kısmına bakmam arkadaş.O kısmı siyasiler halletsinler. Ama Diyarbakır ligin sonuna kadar ligdeki varlığını sürdürmelidir. Artık ondan sonra düşürürler mi çıkarırlar mı ne yaparlarsa yapsınlar.

Merak etme o maçlar etkilenmez bu işten

Bursa'nın maçı Kasımpaşayla İ.B.B ile değil.Bursa şu maçı oynasa puan kaybederdi üstüne hafta içi de Kasımpaşa'ya puan kaybederlerdi.Şimdi havadan 3 puan ve üstüne hiç yorulmadan yapacakları Kasımpaşa maçı oynayacaklar.Kasımpaşa bugün 90 dakika maç yaptı Kayseriyle ama bursa 15 dakika bile oynamadı.Yani Diyarbakır hem düşmenin hem de şampiyonluğun kaderiyle resmen oynadı

Diyarbakırspor ligden düşürülmez bu işler o kadar kolay değil,taraftarın bundan büyük olay çıkarması halinde bile uzun süre saha kapatma cezası verilir...

Bildiğim kadarıyla ligden düşürme olayı şike gibi olaylarda oluyor...

Benim tahminim Diyarbakırspora 6-7 maç saha kapama cezası gelir o da en fazla,birde ağır para cezası,Bursaspor'a ise ağır para cezası aynı şekilde kulüp yöneticilerine ceza gelir...

Maç ise tarafsız sahada oynanır 19.dakikadan itibaren mi baştan itibaren mi bilemem...

Tabi fenerlilerin ve düşme potasındaki takımların kendi menfaatlerini göz önünde bulundurarak Diyarbakırspor'un ligden düşürülmesini istemesi normal olur

Diyarbakır ligden düşürülmesin,ligden çekilmeye filan da kalkmasınlar sakın! Fener'den Kadıköy'de puan aldılar. Oldu da ligden atıldi filan Fener fazladan 2 puan almış olacak. Bu da ligde büyük adaletsizliğe neden olur.Şimdi bana "Kasap et derdinde koyun can" diyenler olacaktır ama ben işin politik kısmına bakmam arkadaş.O kısmı siyasiler halletsinler. Ama Diyarbakır ligin sonuna kadar ligdeki varlığını sürdürmelidir. Artık ondan sonra düşürürler mi çıkarırlar mı ne yaparlarsa yapsınlar.

Zaten ligden çekilirlerse bundan sonraki maçlarda hükmen mağlup olurlar.Önceki maçları ilgilendirmez çekilme durumunda.Küme düşürülmez Diyarbakır.Bu sezon artık o sahada maç yapamayacaklar ve seyircisiz oynayacaklardır çok büyük ihtimalle.Yani her halükarda Fener'in puan alması söz konusu değil.Zaten küme düşürülmesi durumunda rakiplerimizin hepsine ekstra puanlar gelecek ki bu durum çok büyük haksızlık yaratır

ligden düşürülme filan olmaz. o kadar kolay değil. ama uzun süreli bir seyircisiz ve tarafız sahada oynama cezası verilmeli..

Bursa'nın maçı Kasımpaşayla İ.B.B ile değil.Bursa şu maçı oynasa puan kaybederdi üstüne hafta içi de Kasımpaşa'ya puan kaybederlerdi.Şimdi havadan 3 puan ve üstüne hiç yorulmadan yapacakları Kasımpaşa maçı oynayacaklar.Kasımpaşa bugün 90 dakika maç yaptı Kayseriyle ama bursa 15 dakika bile oynamadı.Yani Diyarbakır hem düşmenin hem de şampiyonluğun kaderiyle resmen oynadı

Pardon karistirmisim. :D

Bursa; Pasa macini bu saatden sonra kesinlikle alir.

Diyarbakırspor ligden düşürülmez bu işler o kadar kolay değil,taraftarın bundan büyük olay çıkarması halinde bile uzun süre saha kapatma cezası verilir...

Bildiğim kadarıyla ligden düşürme olayı şike gibi olaylarda oluyor...

Benim tahminim Diyarbakırspora 6-7 maç saha kapama cezası gelir o da en fazla,birde ağır para cezası,Bursaspor'a ise ağır para cezası aynı şekilde kulüp yöneticilerine ceza gelir...

Maç ise tarafsız sahada oynanır 19.dakikadan itibaren mi baştan itibaren mi bilemem...

Ben zaten küme düşürürler demedim ki.Diyarbakır puan alabileceği bir maçta şimdi çok büyük olasılıkla hükmen mağlup olacaklar.Bir arkadaşımız talimatnameyi yazmış.Eğer taşkınlık nedeniyle maç iptal olursa taşkınlık yapan takım hükmen mağlup sayılır diye.Talimatname gayet açık.Diyarbakır hükmen mağlup.Bu maçtan sonra da Diyarbakır'ın bence kurtulma şansı kalmadı artık.Hem yukarıyı hem aşağıyı karıştırdı adamlar

Pardon karistirmisim. :D

Bursa; Pasa macini bu saatden sonra kesinlikle alir.

Valla Kasımpaşa bugün banko 2 stoperi yokken kayseriyle son dakikada berabere kalıyosa,Kasımpaşa-Bursa maçı asla ama asla kolay bir maç olmayacak.Bu ligde Kasımpaşayı öyle kolay kolay yenecek takım sayısı çok az.Tek dezavantajları bugün Bursa'nın yorulmaması

Bu sene de kadıköyde hakem maçı tatil etmeliydi. Hakemin resmen beyninin pekmezi aktı. Keitanın gözü çıkıyordu. Ama nerde bunlarda o yürek. Şimdi fenevle aramızdaki puan farkı 11 di Gel de kızma

Bursalılar sütten çıkmış ak kaşık değil. Ali Tandoğan resmen provoke etti tribünleri,ASY'de Fener maçı izlemiş olanlar bilir ne demek istediğimi. Maç öncesi neler olduğunu bilmiyorum,, ben Lig Tvyi açtıktan 1 2 dakika sonra maç başladı ama, şundan eminim ki, Bursaspor bu maça, bu amaçla çıkmıştı ve istediğini aldı. Ha, sakın kimse Diyarbakırspor'u savunduğumu ya da olayları görmezlikten geldiğimi düşünmesin. Diyarbakırspor, bu günden sonra bu ligde tutunamaz. Süper Lig'de takımı olmayı haketmeyen bir şehir olduğunu da gördük...Bu arada gözden kaçmaması gereken bir diğer husus da, ligin ilk yarısında Bursa ve yanlış hatırlamıyorsam Antalyaspor taraftarını cezalandırmayan Federasyon'un da bugün yaşanan olaylarda sorumluluğu olduğu gerçeği. Sonuç olarak kaybeden futbol oldu. Yazık gerçekten. Geçmiş olsun....

Normal koşullarda maçın 3-0 Bursa lehine tescili gerekir.

Ama ben de Federasyondan Bursaspor 'un ödüllendirmemek için farklı bir karar bekliyorum.

Maç seyircisiz ve/veya tarafsız bir sahada tekrar edilecek gibi geliyor.

Bakalım hayırlısı. Biz maçlarımızı kazanırsak sorun yok. Rakibimiz Bursa değil, kendimiziz.

Normal koşullarda maçın 3-0 Bursa lehine tescili gerekir.

Ama ben de Federasyondan Bursaspor 'un ödüllendirmemek için farklı bir karar bekliyorum.

Maç seyircisiz ve/veya tarafsız bir sahada tekrar edilecek gibi geliyor.

Bakalım hayırlısı. Biz maçlarımızı kazanırsak sorun yok. Rakibimiz Bursa değil, kendimiziz.

bencede tarafsız ve seyircisiz bir sahada oynanması gerekir birde birdaha diyarbakırın sahasında oynanmamalı artık diyarbakırın maçları tarafsız ve seyircisiz bir saha da oynanmalı böyle bir cezada gerekir

Açıkçası Diyarbakırspor'un ligden düşürülmesini istemem. Ama ağır cezalar verilmesini de dilerim. Yapılan eylemler İstiklal Marşı ıslıklanana kadar iki takım arasındaydı sonra iş siyasi ve provakatif bir eyleme dönüştü. Bunun bedeli olarak Diyarbakırspor'a ağır cezalar verilmesi gerekiyor. Ama bu cezalar saha kapama, hükmen mağlubiyet ve ağır para cezası ile sınırlandırılmalıdır. Diyarbakırspor'un düşürülmesi; bu zamana kadar aldığı puanların, hakkıyla geldiği noktaların silinmesi anlamına gelir. Umarım, küme düşürülmez.

Diyar ligden düşürülürse daha önceki maçları da hükmen mağlup sayılır ve dolayısıyla da fenerle aramızdaki fark azalır..Bursa ise bu sene 31 maçla tamamlayacak ligi..Biz ise 33 maç yapmış olacağız..Ayrıca bu sene böyle hükmen galibiyetler, mağlubiyetler felan iyice can sıkmaya başladı..

diyarbakir lig den felan dusurulmez bence o kadar kolay degil kendi kendilerine duserler zaten ligden macin tekrar edilmesi daha iyi olur kanimca hem bizim icinde iyi olmus olur bursa nin oynamadan 3 puan almasini istemem

Bu arada Bursa önündeki Kasımpaşa maçını atlatırsa geriye 9 maçı kalıyor sadece, bunların 6 tanesi kendi evinde..3 tanesi dışarda ama bu dışardaki maçlarından bir tanesi bizimle..:) Ayrıca evinde oynayacağı son 2 maç Kayseri ve son haftadaki Beşiktaş maçı..İlginç bir fikstürü var..

Siyasi konuları hiç girmeyeceğim fakat bu maç kesinlikle hükmen 3-0 bursa'ya verilmeli. Arkadaşlar adamlar pet şişe atmadılar.. Taş ta değil o resmen kaya yahu. Hatta bence maçı geç bıraktı hakemler illa birinin ağır şekilde yaralanması mı gerekiyor. Marka değeri deniliyorsa Turk futbolu ilerlesin deniliyorsa böyle şeylere en ağır cezalar verilmesi.

Küme düşşünler demiyorum yalnış anlaşılma olmasın. Fakat bu sezonun sonuna kadar kesinlikle o statda maç olmasın. Kimse hikaye anlatmasın yok Bursa tahrik etti diye. Tahrikin karşılığı kaya olamaz.

Bide Antu.da yorumları okudum bu maçla ilgili. O kadar faşist , ırkçı yorumlar gördüm ki.

Gs'li olduğumla bir daha gurur duydum.

İlk başta Diyarbakırda olanlardan dolayı,taraftarın yaptıklarına çok kızdım,fakat ilk yarıdaki maçı izleyince adamlara bütün suçlu bunlar diyemiyorsun,sonuçta bursa seyircisi ilk maçta Diyar taraftarını resmen pkk ilan ettiler,küçük düşürdüler,resmen rezil ettiler.Diyarbakır taraftarı değilmiydi 2 hafta önce denizli oyuncularını alkışlayan,o yüzden bursanın sütten çıkmış ak kaşık olduğu söylenemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt